Arıtan Halı Yıkama Onaylı
@aritanhaliyikama
  Yüklenecek Yayın Bulunamıyor!

  Firmaya Ait İç Mekan Resimleri

  Yıkama Yıkama Yıkama Yıkama

  Firmaya Ait Dış Mekan Resimleri

Firma İle Görüşmek için Lütfen Bilgilerinizi Girin


  Yıkama Hizmeti
  Halı Yıkama
  Paspas Yıkama
  Kilim Yıkama
  Overlok & Saçak Tamiri

Firmanın Ürünleri

  Firma Hakkında Bilgiler

  Tırnak Aç

  Arıtan Halı Yıkama, Bakım, Onarım ve Tamiri firması 18 yılı aşkın süredir huzurlarınızda deneyimli ekibi ile halılarınızın bakımını, onarımını, tamirini ve temizliğini yapmaktadır. Hizmetlerinde halı çeşidi veya deseni ayırt etmeyen firmanın amacı sizleri hizmetleri ile memnun edebilmektir. Bu yüzden de teknik açıdan memnuniyeti yaşamanız adına size uzman ekibi ile yardımcı olmaktadır. Son teknoloji makinesi ve ürünleri ile yapılan halı yıkama uygulamalarından sonra memnuniyeti yaşayacağınızın garantisini veren firma halılarınızdaki saçak gizleme, saçak tamiri, gövde tamiri, bordür, biye ve overlok gibi onarım uygulamalarını da yapmaktadır. Halılarınız yeni ancak tamire ihtiyacı varsa veya halılarınız çok kirlendi yıkanmaya ihtiyacı varsa, güven veren çalışmaları ile uzun yıllardır bu sektörde olan firmayı tercih edebilirsiniz. Firma İstanbul ilinin her ilçesine ücretsiz servis hizmetleri de sunmaktadır. Yani ürünleriniz evinizden teslim alınır, uygulama sonrası yine evlerinize teslim edilir.

  Tırnak Kapat
Önemli :
Sistemimizde bulunan firmaların Bi Servis ile bir bağı bulunmamaktadır. Bi Servis sadece firma bilgilerini yayınlamaktadır.

Arıtan Halı Yıkama İçin Ne Dediler?

Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

Arıtan Halı Yıkama Firmasına Yorum Yap

Profil
Firmayı Puanlayın :

Blog'dan Başlıklar

Thumbnail [100%x225]
Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar

Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar nelerdir? hangi kumaşlar tüylenme yapmaz? hangi kumaş topaklanma yapmaz? tüylenme, topaklanmaya karşı dayanıklı sağlam olan kumaşlar nelerdir? makalemizde kumaş özellikleri hakkındaki bilgiler açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Kıyafetleri Neden Buzlukta Bekletmeliyiz?

Giysiler Neden Buzlukta Bekletilmeli? Faydaları Nelerdir? kıyafetler neden buzlukta bekletilmeli? kıyafetlerin tüylenmemesi, topaklanmaması için buzlukta mı bekletmek gerekir? kıyafetleri buzlukta bekletmek ne işe yarar? tüm bilgiler makalemizdedir.

Thumbnail [100%x225]
Giysilerin Yıpranmaması İçin Ne Yapmak Gerekir?

Kıyafetlerin Yıpranmaması İçin Neler Yapılmalı? giysiler nasıl yıpranmaz? giysileri uzun süre kullanma yöntemleri nelerdir? kıyafetler nasıl uzun ömürlü olur? kazakların, pantolonların yıpranmaması için yapılacaklar bilgisi makalemizde yazmaktadır.

Thumbnail [100%x225]
Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı?

Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı? buzdolabı fan motoru neden çalışmaz? kullanıcı bu sorunda servis çağırmadan önce neler yapmalıdır? sorun nasıl çözümlenir? buzdolabında fan arızası çözüm bilgisi detayları makalemizde açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Yatak Ömrünü Uzatmanın Püf Noktaları

Yatağı Uzun Süre Kullanma Yöntemleri nelerdir? yatak nasıl uzun ömürlü olur? yatağı daha uzun süre kullanmak için neler yapmak gerekir? uzun ömürlü yataklar için nelere dikkat etmek gerekir? makalemizde tüm detayları uzun uzun açıkladık.

Thumbnail [100%x225]
Evde Pratik Overlok İşlemi

Overlok Nedir? Nasıl Yapılır? halı kenarına, paspas, kilim, kıyafet, giysi, örgü kazak kenarına overlok nasıl çekilir? evde overlok yapılabilir mi? evde overlok nasıl yapılır? en pratik yöntemle overlok işlemi hakkındaki tüm detaylar makalemizdedir.

  Arıtan Halı Yıkama Hakkında Yorum Yap!
  Firma için Henüz Puanlama Yapılmamış!

  Arıtan Halı Yıkama İçin Ne Dediler?

  Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

  Arıtan Halı Yıkama Firmasına Yorum Yap

  Profil
  Firmayı Puanlayın :

  Firma İletişim / Ulaşım Bilgileri

  İletişim Numarası
  0216 469 96 96 / 0549 469 96 96
  E-posta
  aritanhali@gmail.com
  Adres
  İçerenköy Mah. Kayışdağı Yolu Cad. Şükran Sok. NO:27/1-2 Ataşehir/İstanbul