Birmot Ataşehir Şubesi Onaylı
@birmotatasehirsubesi
  Yüklenecek Yayın Bulunamıyor!

  Firmaya Ait İç Mekan Resimleri

  Firmaya Ait Dış Mekan Resimleri

Firma İle Görüşmek için Lütfen Bilgilerinizi Girin


Firmanın Ürünleri

  Firma Hakkında Bilgiler

  Tırnak Aç

  Koç Topluluğunun kurucusu olan merhum Vehbi Koç tarafından 1928 yılında Ford Motor Company acenteliği Ankara ilinde alınmıştır. Bu yüzden Koç Holding ilk kez otomotiv sektörüne yatırım yapmış ve Otokoç Otomotiv firmasını kurmuştur. Otokoç Otomotiv firması otomotiv sektöründe gereken çözümleri bir çatı altında toplamış ülkemizin lider otomotiv perakendecisi ve oto kiralama şirketi konumuna geçmiştir. Ülkemizde oldukça yaygın bir ağa sahiptir. Aynı zamanda 7 ülkede 236 noktada çalışmalarını devam ettirmektedir. Birmot firmasının da toplamda 17 şubesi bulunmaktadır. Fiat markasının yetkili servisi olarak huzurlarınıza çıkan firma ürünlerini tüketici memnuniyeti adı altında satışa sunmakta ve satış sonrası gereken hizmeti de yine sağlamaktadır. Garanti uzatma işlemi, sıfır araç alımı, ikinci el araç alımı, satış sonrası arıza onarım-bakım hizmeti, araç aksesuar satışı gibi daha birçok ihtiyacınız olan hizmeti firmadan alabilirsiniz. Firma huzurlarınızda olduğu sürece hizmet konusunda her daim memnuniyeti yaşayabileceksiniz.

  Tırnak Kapat
  Birmot Ataşehir Şubesi Birmot Ataşehir Şubesi Birmot Ataşehir Şubesi Birmot Ataşehir Şubesi
Önemli :
Sistemimizde bulunan firmaların Bi Servis ile bir bağı bulunmamaktadır. Bi Servis sadece firma bilgilerini yayınlamaktadır.

Birmot Ataşehir Şubesi İçin Ne Dediler?

Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

Birmot Ataşehir Şubesi Firmasına Yorum Yap

Profil
Firmayı Puanlayın :

Blog'dan Başlıklar

Thumbnail [100%x225]
Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar

Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar nelerdir? hangi kumaşlar tüylenme yapmaz? hangi kumaş topaklanma yapmaz? tüylenme, topaklanmaya karşı dayanıklı sağlam olan kumaşlar nelerdir? makalemizde kumaş özellikleri hakkındaki bilgiler açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Kıyafetleri Neden Buzlukta Bekletmeliyiz?

Giysiler Neden Buzlukta Bekletilmeli? Faydaları Nelerdir? kıyafetler neden buzlukta bekletilmeli? kıyafetlerin tüylenmemesi, topaklanmaması için buzlukta mı bekletmek gerekir? kıyafetleri buzlukta bekletmek ne işe yarar? tüm bilgiler makalemizdedir.

Thumbnail [100%x225]
Giysilerin Yıpranmaması İçin Ne Yapmak Gerekir?

Kıyafetlerin Yıpranmaması İçin Neler Yapılmalı? giysiler nasıl yıpranmaz? giysileri uzun süre kullanma yöntemleri nelerdir? kıyafetler nasıl uzun ömürlü olur? kazakların, pantolonların yıpranmaması için yapılacaklar bilgisi makalemizde yazmaktadır.

Thumbnail [100%x225]
Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı?

Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı? buzdolabı fan motoru neden çalışmaz? kullanıcı bu sorunda servis çağırmadan önce neler yapmalıdır? sorun nasıl çözümlenir? buzdolabında fan arızası çözüm bilgisi detayları makalemizde açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Yatak Ömrünü Uzatmanın Püf Noktaları

Yatağı Uzun Süre Kullanma Yöntemleri nelerdir? yatak nasıl uzun ömürlü olur? yatağı daha uzun süre kullanmak için neler yapmak gerekir? uzun ömürlü yataklar için nelere dikkat etmek gerekir? makalemizde tüm detayları uzun uzun açıkladık.

Thumbnail [100%x225]
Evde Pratik Overlok İşlemi

Overlok Nedir? Nasıl Yapılır? halı kenarına, paspas, kilim, kıyafet, giysi, örgü kazak kenarına overlok nasıl çekilir? evde overlok yapılabilir mi? evde overlok nasıl yapılır? en pratik yöntemle overlok işlemi hakkındaki tüm detaylar makalemizdedir.

  Birmot Ataşehir Şubesi Hakkında Yorum Yap!
  Firma için Henüz Puanlama Yapılmamış!

  Birmot Ataşehir Şubesi İçin Ne Dediler?

  Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

  Birmot Ataşehir Şubesi Firmasına Yorum Yap

  Profil
  Firmayı Puanlayın :

  Firma İletişim / Ulaşım Bilgileri

  İletişim Numarası
  0216 575 29 30
  E-posta
  info@birmotatasehir.com
  Adres
  Küçükbakkalköy Mah. Vedat Günyol Cad. Dereyolu Sok. NO:3 Ataşehir/İstanbul