Emek Servis Onaylı
@emekservis
  Yüklenecek Yayın Bulunamıyor!

  Firmaya Ait İç Mekan Resimleri

  Firmaya Ait Dış Mekan Resimleri

Firma İle Görüşmek için Lütfen Bilgilerinizi Girin


Firmanın Ürünleri

  Firma Hakkında Bilgiler

  Tırnak Aç

  Emek Servis Elektrikli Ev Aletleri Bakım Onarım İmalat San. Tic. Ltd. Şti. firması 1997 tarihinde kurulmuştur. Silverline markasının yetkili servisi konumunda ankastre, set üstü ocak, davlumbaz, çöp öğütücü, evye, batarya, aspiratör, fırın, mikrodalga gibi ürünlere montaj, arıza onarım, bakım gibi hizmetleri sunmaktadır. Firma ayrıca beyaz eşya alanında bu ürünlerin yanı sıra özel servis konumunda kombi klima hizmetleri de sunmaktadır. Kullandığınız ürünlerin markası Silverline, Esty, Eminçelik, Ukınox, Pera, Sunny, Lanova, Teka, Blanco, Mekoppa, Thor, İnsinkerator, Gree gibi markalar ise firmayı güvenle arayabilir, ürünlerinizle alakalı her tür işlem için firmayı tercih edebilirsiniz. Ayrıca ürünleriniz için ihtiyacınız olan metal filtre, ocak düğmeleri, karbon filtre, çöp öğütücü temizleyici ve koku giderici, kireç önleyici, fırın içi temizleyicisi, inox temizleyici, parlatıcı pasta, seramik ocak temizleyici aksesuar ve malzemeler için de yine firmayı tercih edebilirsiniz.

  Tırnak Kapat
  Emek Servis Emek Servis Emek Servis Emek Servis
Önemli :
Sistemimizde bulunan firmaların Bi Servis ile bir bağı bulunmamaktadır. Bi Servis sadece firma bilgilerini yayınlamaktadır.

Emek Servis İçin Ne Dediler?

Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

Emek Servis Firmasına Yorum Yap

Profil
Firmayı Puanlayın :

Blog'dan Başlıklar

Thumbnail [100%x225]
Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar

Tüylenmeye Karşı Dayanıklı Kumaşlar nelerdir? hangi kumaşlar tüylenme yapmaz? hangi kumaş topaklanma yapmaz? tüylenme, topaklanmaya karşı dayanıklı sağlam olan kumaşlar nelerdir? makalemizde kumaş özellikleri hakkındaki bilgiler açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Kıyafetleri Neden Buzlukta Bekletmeliyiz?

Giysiler Neden Buzlukta Bekletilmeli? Faydaları Nelerdir? kıyafetler neden buzlukta bekletilmeli? kıyafetlerin tüylenmemesi, topaklanmaması için buzlukta mı bekletmek gerekir? kıyafetleri buzlukta bekletmek ne işe yarar? tüm bilgiler makalemizdedir.

Thumbnail [100%x225]
Giysilerin Yıpranmaması İçin Ne Yapmak Gerekir?

Kıyafetlerin Yıpranmaması İçin Neler Yapılmalı? giysiler nasıl yıpranmaz? giysileri uzun süre kullanma yöntemleri nelerdir? kıyafetler nasıl uzun ömürlü olur? kazakların, pantolonların yıpranmaması için yapılacaklar bilgisi makalemizde yazmaktadır.

Thumbnail [100%x225]
Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı?

Buzdolabı Fanı Çalışmıyorsa Ne Yapmalı? buzdolabı fan motoru neden çalışmaz? kullanıcı bu sorunda servis çağırmadan önce neler yapmalıdır? sorun nasıl çözümlenir? buzdolabında fan arızası çözüm bilgisi detayları makalemizde açıklanmıştır.

Thumbnail [100%x225]
Yatak Ömrünü Uzatmanın Püf Noktaları

Yatağı Uzun Süre Kullanma Yöntemleri nelerdir? yatak nasıl uzun ömürlü olur? yatağı daha uzun süre kullanmak için neler yapmak gerekir? uzun ömürlü yataklar için nelere dikkat etmek gerekir? makalemizde tüm detayları uzun uzun açıkladık.

Thumbnail [100%x225]
Evde Pratik Overlok İşlemi

Overlok Nedir? Nasıl Yapılır? halı kenarına, paspas, kilim, kıyafet, giysi, örgü kazak kenarına overlok nasıl çekilir? evde overlok yapılabilir mi? evde overlok nasıl yapılır? en pratik yöntemle overlok işlemi hakkındaki tüm detaylar makalemizdedir.

  Emek Servis Hakkında Yorum Yap!
  Firma için Henüz Puanlama Yapılmamış!

  Emek Servis İçin Ne Dediler?

  Firma için henüz bir yorum yapılmadı! Hemen yorum ekleyerek insanlara seçimleri için yol gösterebilirsin!

  Emek Servis Firmasına Yorum Yap

  Profil
  Firmayı Puanlayın :

  Firma İletişim / Ulaşım Bilgileri

  İletişim Numarası
  0216 574 09 90 / 0532 353 40 81
  E-posta
  emek@emekservis.com
  Adres
  Küçükbakkalköy Mah. Cengiz Topel Cad. Yasa Sok. NO:1 Ataşehir/İstanbul