En İyi 10 Zemin Kaplama Firması

Türkiye Geneli En İyi 10 Zemin Kaplama Firması

Bölgenize en kısa mesafedeki en iyi 10 zemin kaplama firmalarını aşağıda sıraladık.
Filtrele
44

Adviseist Limited

Adviseist Limited firması endüstriyel dağcılık, iple erişim, yüksek işler, dış cephe cam silme, tadilat ve inşaattan sonraki temizlik işlemleri, genel temizlik uygulamaları, halı koltuk yıkama, zemin ..
İstanbul/Zeytinburnu/Gökalp
0
44

Akgün Grup

Akgün Temizlik firması 1989 tarihinde kurulmuş ve o günden bu yana temizlik sektöründe en iyi hizmetleri sunmaktadır. Firma bünyesindeki profesyonel ekibi ile her tür temizlik, dekorasyon, granit ve m..
İstanbul/Zeytinburnu/Gökalp
0
44

Aksa Temizlik

Aksa Temizlik firması temizlik sektöründe en kaliteli hizmetleri sunabilmek amacı ile var olmuş bir firmadır. Ev ve iş yeri başta olmak üzere her tür temizlik hizmetlerini işinin uzmanı ile sunar. Müş..
İstanbul/Sarıyer/Ayazağa
0
44

Asil Temizlik

Asil Grup firması Asil Güvenlik, Asil Yönetim, Asil Temizlik ve Asil Sigorta hizmetleri sunan bir grup şirketidir. Hemen her alanda başarılı olmayı ilke haline getiren firma müşterilerinin ihtiyaç duy..
İstanbul/Beylikdüzü/Yakuplu
0
44

Aypak Temizlik

Aypak Temizlik & Hizmet Yönetimi Tur. Tic. Ltd. Şti. firması kurulduğu günden bu yana temizlik sektöründe deneyimi bulunan ekibi ile çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Her tür temizlik işlerinde en b..
İstanbul/Maltepe/Cevizli
0
44

Bağcı Grup Temizli..

Bağcı Grup İstanbul başta olmak üzere tüm Marmara Bölgesi genelinde bulunan kurum ve özel kuruluşlara temizlik hizmeti vermek adına kurulmuştur. Sektöründeki en başarılı hizmetleri sunmakta olan firma..
İstanbul/Kağıthane/Hürriyet
0
44

Bulut Temizlik

Bulut Temizlik firması 2013 tarihinde kurularak temizlik sektörüne adım atmış bir firmadır. Kısa sürede başarılı hizmetler sunarak başarıyı yakalayan firma çalışmalarına kaldığı yerden işinin profesyo..
İstanbul/Ümraniye/İnkılap
0
44

Çankırı Temizlik..

Çankırı Danışmanlık ve Temizlik firması 8 yıldan daha uzun süredir müşterilerine temizlik sektöründe en iyi hizmetleri sunmaktadır. Çalışmalarında doğruluk, dürüstlük ve disiplinden yana olan firma te..
İstanbul/Şişli/İnönü
0
44

Chem-Dry İstanbul ..

Chem-Dry firması dünyanın lider halı ve koltuk yıkama firmalarından biridir. Ülkemizde önemli başarılara imza atan firma, sunduğu her hizmetle müşterilerini memnun bırakmıştır. İstanbul ili içerisinde..
İstanbul/Fatih/Hobyar
0
44

Deça Özel Koruma

Deça Özel Koruma firması Deça Hizmetler Gruplarının bir şirketidir. Firma bünyesindeki personelleri daimi şekilde eğitimde tutarak huzurlarınıza çıkarmakta ve size güvenlik sektöründe en iyi hizmetler..
İstanbul/Şişli/Mahmut Şevket Paşa
0