En İyi 10 Yorgan Yıkama Firması

Türkiye Geneli En İyi 10 Yorgan Yıkama Firması

Size en yakın mesafede en iyi yorgan yıkama hizmeti sunan 10 firmayı aşağıda listeledik.
Dry House
0 Yorum
Dry House firması kurulduğu günden bu yana kuru temizleme aynı zamanda koltuk-halı yıkama ve terzi işlemlerini uzman ekibi ile gerçekleştirmektedir. Profesyonel ve son teknoloji makineleri ile hizmet ..
Dry Papatya Kuru Temizleme firması uzun zamandır sektöründe müşterilerine istediği hizmeti istediği fiyat ve kalitede sunmaktadır. Sadece kuru temizleme alanında değil aynı zamanda ütüleme, halı yıkam..
Dry Vista
0 Yorum
Dry Vista firması 2008 tarihinde kurulmuştur. Müşteri memnuniyetini ilke haline getiren firma dürüst çalışmaları, uzman ekibi ve son teknoloji cihazlarıyla çalışmalarına d..
Madalyon Halı Yıkama firması kurulduğu günden bu yana temizlik ve yıkama alanında kullanıcılarına en iyi hizmetleri sunmaktadır. Halı yıkama alanında bugüne dek müşterilerine hep bekled..
Uğur Halı Yıkama firması çalışmalarına 2002 tarihinde Bağcılar ilçesinde küçük bir mağazada Uğur Halı Mobilya adı altında başlamıştır. 10 yılı aşkın süredir durmada..
Firma 2002 tarihinde Bağcılar ilçesinde küçük bir mağazada Uğur Halı Mobilya adı altında çalışmalarını başlatmıştır. 10 yıldan daha uzun süredir durmaksızın ç..
Usta Halı Yıkama firması kendini çalışmalarına adamış, müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket eden ve her bir müşterisini memnun edebilecek çalışmalar sunan bir firmadır. Ge&cc..
Vizyon Halı Yıkama firması çalışmalarına 1980 li tarihlerde başlamıştır. O zamanlar İstanbul’da Kapalı Çarşı esnafına çalışmalarını göstermiş, başarılarını kanıtlamıştı..
Ağar Halı ve Koltuk Yıkama Temizlik Hizmetleri firması Ahmet Turan Ağar tarafından yönetilen, sektöründe uzun yıllardır var olan ve sektöründeki en iyi hizmetleri sunan bir firmadır. Yıllardır işini e..
Aktepe Temizlik & Halı Yıkama firması 2003 tarihinde kurulmuş ve kurulduğu günden beri Esenyurt ilçesinde hizmet vermektedir. Deneyimli ve uzman ekibi ile çalışmalarını devam ettiren firma temizlik ve..