En İyi 10 Yorgan Yıkama Firması

Türkiye Geneli En İyi 10 Yorgan Yıkama Firması

Size en yakın mesafede en iyi yorgan yıkama hizmeti sunan 10 firmayı aşağıda listeledik.
Filtrele
45

Çağın Kuru Temizle..

İstanbul Kadıköy ilçesinde kuru temizleme konusunda müşterilerine beklediği hizmeti yıllardır sunmakta olan Çağın Kuru Temizleme firması, dün olduğu gibi bugünde huzurlarınıza memnuniyetinizi sağlamak..
İstanbul/Kadıköy/Suadiye
0
44

Volkan Kuru Temizl..

Volkan Kuru Temizleme firması 1960 tarihinde İstanbul Erenköy de kuru temizleme ve gömlek kolası ile ilk şubesini açmıştır. 1970 li tarihlerde ise kuru temizleme fabrikasının kuruluşunu yapmıştır. Fir..
İstanbul/Güngören/Sanayi
0
44

Eko Dry

Klasik yöntemler ile uygulanan kuru temizleme işlemlerinde, kimyasal çözücü direk kıyafetlere temas ettiği için kıyafetler üzerinde atık bırakabilir. Bu ise birçok cilt hastalığına neden olabilir. ECO..
İstanbul/Üsküdar/Acıbadem
0
44

Kuğu Kuru Temizlem..

1997 tarihinde Şirinevler mahallesinde kurulan Kuğu Kuru Temizleme ve Yıkama firması kurulduğu günden itibaren kısa zamanda başarılarını kanıtlamış ve her bir kullanıcısına beklediği hizmetleri sunmuş..
İstanbul/Bahçelievler/Şirinevler
0
44

Sezgin Kuru Temizl..

Sezgin Kuru Temizleme firması 2013 tarihinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana en iyi hizmetleri sunmaktadır. Hizmetlerini en temiz şekilde zamanında sunan firma ülkemizin en son model makine pa..
İstanbul/Ümraniye/Çamlık
0
44

Sibel Kuru Temizle..

Sibel Kuru Temizleme firması İstanbul Tuzla ilçesindeki mağazasında müşterilerine kuru temizleme sektöründe en iyi hizmetleri sunar. Her tür tekstil ürününüz için en iyi hizmeti alabileceğiniz firma i..
İstanbul/Tuzla/Postane
0
44

Cafer Kuru Temizle..

Cafer Kuru Temizleme firması 1970 tarihinde kurulmuştur. Kurulduğu günden beri de değişmeyen adresinde kuru temizleme sektöründe hizmet vermektedir. Zaman içerisinde büyüyen ve kendini geliştiren firm..
İstanbul/Beyoğlu/Şahkulu
0
44

Ağar Halı ve Koltu..

Ağar Halı ve Koltuk Yıkama Temizlik Hizmetleri firması Ahmet Turan Ağar tarafından yönetilen, sektöründe uzun yıllardır var olan ve sektöründeki en iyi hizmetleri sunan bir firmadır. Yıllardır işini e..
İstanbul/Arnavutköy/Atatürk
0
44

Aktepe Temizlik & ..

Aktepe Temizlik & Halı Yıkama firması 2003 tarihinde kurulmuş ve kurulduğu günden beri Esenyurt ilçesinde hizmet vermektedir. Deneyimli ve uzman ekibi ile çalışmalarını devam ettiren firma temizlik ve..
İstanbul/Esenyurt/Osmangazi
0
44

Ay-Sa Halı Yıkama..

Ay-Sa Halı Yıkama firması Isparta ilinde 2004 tarihinde kurulmuştur. 2014 tarihinde Esenkent bölgesinde şube açmış ve burada halı yıkama hizmetine geçmiş ilk fabrikadır. Firma İstanbul ilinin tüm ilçe..
İstanbul/Esenyurt/Esenkent
0