En İyi 10 Yat Temizliği Firması

Türkiye Geneli En İyi 10 Yat Temizliği Firması

Size en yakın mesafede yat temizliği konusunda en iyi hizmeti sunan 10 firmayı aşağıda listeledik.
Filtrele
70

Er İşi Temizlik

Er İşi Temizlik firması sektöründe tüm müşterilerinin beklentisini karşılamakta ve onları memnun edecek çalışmaları ile huzurlarına çıkmaya devam etmektedir. İnsan sağlığının önemini bilen firma daha ..
İstanbul / Şişli / Mecidiyeköy
0
44

Akar Temizlik

Akar Temizlik firması müşteri memnuniyetini sağlamak amacı ile temizlik sektöründe her tür işlemi profesyonel ekibi ile uygulamak amacı ile kurulmuş bir firmadır. Firma sektöründe gündelikçi temizlik ..
İstanbul / Maltepe / Aydın Evler
0
44

Akgün Grup

Akgün Temizlik firması 1989 tarihinde kurulmuş ve o günden bu yana temizlik sektöründe en iyi hizmetleri sunmaktadır. Firma bünyesindeki profesyonel ekibi ile her tür temizlik, dekorasyon, granit ve m..
İstanbul / Zeytinburnu / Gökalp
0
44

Aksil Temizlik

1990 tarihinde kurulan Aksil Temizlik firması, kurulduğu günden bu yana müşterilerine alanında en iyi hizmetleri sunmaktadır. Alanında en iyi olup en iyi kalma çabasında olan firma müşterilerinin bekl..
İstanbul / Maltepe / Aydınevler
0
44

Asil Temizlik

Asil Grup firması Asil Güvenlik, Asil Yönetim, Asil Temizlik ve Asil Sigorta hizmetleri sunan bir grup şirketidir. Hemen her alanda başarılı olmayı ilke haline getiren firma müşterilerinin ihtiyaç duy..
İstanbul / Beylikdüzü / Yakuplu
0
44

Avrupa Grup

Avrupa Grup firması kurulduğu günden bu yana birçok alanda teknik servis hizmetleri sunmaktadır. Yıllardır işini profesyoneli ile yapan firma kullanıcılarının karşısına yine en iyi hizmetleri sunabilm..
İstanbul / Şişli / Mecidiyeköy
0
44

Aypak Temizlik

Aypak Temizlik & Hizmet Yönetimi Tur. Tic. Ltd. Şti. firması kurulduğu günden bu yana temizlik sektöründe deneyimi bulunan ekibi ile çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Her tür temizlik işlerinde en b..
İstanbul / Maltepe / Cevizli
0
44

Bağcı Grup Temizli..

Bağcı Grup İstanbul başta olmak üzere tüm Marmara Bölgesi genelinde bulunan kurum ve özel kuruluşlara temizlik hizmeti vermek adına kurulmuştur. Sektöründeki en başarılı hizmetleri sunmakta olan firma..
İstanbul / Kağıthane / Hürriyet
0
44

Bel-Pak Temizlik

Bel-Pak Temizlik şirketi 1994 tarihinde kurulmuştur. Amacı kısa sürede hedefine ulaşmak olan firma uzun yıllardır birçok personeli ile sektörünün en iyi hizmetlerini vermektedir. Firma çalışanları par..
İstanbul / Kadıköy / Acıbadem
0
44

Çankırı Temizlik..

Çankırı Danışmanlık ve Temizlik firması 8 yıldan daha uzun süredir müşterilerine temizlik sektöründe en iyi hizmetleri sunmaktadır. Çalışmalarında doğruluk, dürüstlük ve disiplinden yana olan firma te..
İstanbul / Şişli / İnönü
0