En İyi 10 Yat Kiralama Firması

Size en yakın yerde yat kiralama konusunda en güvenilir en iyi hizmeti sunan 10 firmayı sıraladık.
Kubilay Akgür
0 Yorum
Dalış, Dalgıçlık, Dalış Kursu, Havuz, Havuz Tamiri, Dalgıçlık Hizmetleri sunan Kubilay Akgür sektörüne gönül vermiş işinin profesyonelidir. Bu alanda hizmet alma..
Ata Yatçılık
0 Yorum
Ata Yatçılık Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti. firması 1995 yılında kuruluşu gerçekleştirilmiş bir firmadır. Firma; acentelik, yat satışı, yat kiralama, liman gemi inşası, gümrük gibi hizmetleri gerçekleşti..
Atlas Yatçılık Tescil ve Müşavirlik Hizmetleri sunan firma; 1997 tarihinde kurulmuştur. Firma; Türk ve Yabancı bayraklı teknelerin ithalatı, ihracatı, liman tescili, gümrük işlemleri, yat yedek parça ..
Akmar Denizcilik Sn. Necdet Aksoy tarafından kurulmuş bir firmadır. Firma; Gemi Kiralama, Sigorta, SP Brokerliği, Stevedoring başta olmak üzere birçok alanda 30 yıldan daha uzun süredir hizmet sunmakt..
Espiga Yatçılık firması uzun zamandır sektöründe en iyi hizmeti vermeye odaklanmıştır. Tekne bakımı, tekne arıza onarımı, yat kiralama, işletme, acentelik, malzeme tedariği ve gerekli..
1991 tarihinde kurulan firma, kurulduğu günden bu güne global denizyolu taşımacılığıyla birlikte ülkemiz ve sınırlarının ötesinde, ticari aynı zamanda operasyonel faaliyetleri y&uu..