En İyi 10 Yat Alım Satım Firması

Size en yakın yerde en iyi 10 yat alım satım firmalarını aşağıda listeledik.
Kubilay Akgür
0 Yorum
Dalış, Dalgıçlık, Dalış Kursu, Havuz, Havuz Tamiri, Dalgıçlık Hizmetleri sunan Kubilay Akgür sektörüne gönül vermiş işinin profesyonelidir. Bu alanda hizmet alma..
Ata Yatçılık
0 Yorum
Ata Yatçılık Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti. firması 1995 yılında kuruluşu gerçekleştirilmiş bir firmadır. Firma; acentelik, yat satışı, yat kiralama, liman gemi inşası, gümrük gibi hizmetleri gerçekleşti..
Atlas Yatçılık Tescil ve Müşavirlik Hizmetleri sunan firma; 1997 tarihinde kurulmuştur. Firma; Türk ve Yabancı bayraklı teknelerin ithalatı, ihracatı, liman tescili, gümrük işlemleri, yat yedek parça ..
Karina Marine Group firması 1989 tarihinde ülkemizin ilk resmi yat satış firmaları olarak kurulmuştur. Dünyanın önde gelen ve hemen herkes tarafından bilinen markaların temsilciliğini d..
Gena Yacht
0 Yorum
Gena Turizm Yatçılık Organizasyon İnş. Ve Tic. Ltd. Şti. firması 1995 tarihinde kurulmuştur. Kurulumu 1996 tarihine dayanan ve kardeş şirketi olan Franken Meer Yatçılık firması ile 2018 ..
1991 tarihinde kurulan firma, kurulduğu günden bu güne global denizyolu taşımacılığıyla birlikte ülkemiz ve sınırlarının ötesinde, ticari aynı zamanda operasyonel faaliyetleri y&uu..