En İyi 10 Uluslararası Lojistik Firması

Türkiye Geneli En İyi 10 Uluslararası Lojistik Firması

Bölgenize en kısa mesafede uluslararası lojistik hizmeti sunmakta olan 10 en iyi firmayı aşağıda sunduk.
Filtrele
44

Koçak Lojistik

Koçak Lojistik Hizmetleri Ltd. Şti. kara taşımacılığı, hava taşımacılığı, deniz taşımacılığı ve proje taşımacılığı hizmetleri sunmaktadır. Firma bu hizmetlerini profesyonel ekibi ile sunar. 100 ü aşkı..
İstanbul / Beşiktaş / Dikilitaş
0
44

KSM Group

KSM Group özel yatırımlarda ve inşaat sektöründe Kara Sazeh Matın çalışmaları ile fabrikaları olan özel bir kuruluştur. Firma 2000 tarihinde kurulmuştur. Ortalama 28 projeyi hayata geçirmiş ve çalışma..
İstanbul / Beşiktaş / Dikilitaş
0
44

Asil Transport Co

Asil Transport Co. Firması 1995 tarihinde Uluslararası Nakliye sektöründe 15 aracı ile Türkiye-Yunanistan arasında hizmet sunmaya başlamıştır. Firma güçlü organizasyonu ile taşıma süreçlerinin hem dah..
İstanbul / Küçükçekmece / İnönü
0
44

Jolof Kargo

Jolof Kargo Lojistik Ltd. Şti. firması 2011 tarihinde kurularak İstanbul Avrupa Yakasında uluslararası taşımacılık konusunda hizmet vermektedir. Kargo hizmetleri ve taşımacılık hizmetleri sunar. Firma..
İstanbul / Fatih / Nişanca
0
44

Marvan Taşımacılık..

Marvan Taşımacılık firması dünya çapında 8 ülkede hizmet göstermekte olan lojistik firmasıdır. İlk araç 1957 tarihinde alınmıştır. Firma uluslararası taşımacılık, Rusya Lojistik Global Trade, Lojistik..
İstanbul / Başakşehir / Ziya Gökalp
0
44

4PL Danışmanlık & ..

4PL Danışmanlık & Lojistik firması 2012 tarihinde kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne, araç kiralama hizmetleri, lojistik eğitim hizmetleri, elleçleme operasyon hizmetleri, özel lojistik hizmetleri d..
İstanbul / Ümraniye / Saray
0
44

Mgh Lojistik

Mgh Lojistik firması sektöründe uzun yıllardır en iyi hizmeti vermektedir. Uluslararası nakliye, gümrüklü antrepo, serbest depo işletmeciliği alanında hizmet verir. Karayolu, havayolu, denizyolu, demi..
İstanbul / Üsküdar / Kısıklı
0
44

Brinks Güvenlik

Brink’s firması 1859 tarihinde kurulmuştur. 6 kıtada 110 dan fazla ülkede 70 bin üzeri çalışanı ile hizmet sunar. Değerli taş, mücevherat, kıymetli maden, nakit para gibi önemli eşyalarınızın taşınmas..
İstanbul / Şişli / Kuştepe
0
42

Aysa Kurye

Aysa Turizm ve Uluslararası Nak. Ve Tic. Ltd. Şti, P1 yetkili belgesi ile kurye hizmeti sunar. Firma kurulduğu günden bu yana kurumsal kurye hizmeti sunmaktadır. Firma merkezi İstanbul olmak üzere Bur..
İstanbul / Bağcılar / Evren
0
42

NBG Yalçın Trans

NBG Yalçın Trans firması lojistik sektörüne 2003 yılında adım atmıştır. Kurulduğu ilk günden bu yana Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan, Azerbaycan ülkelerinde öncü marka olma amacı ile yola çıkarak 2..
İstanbul / Başakşehir / Ziya Gökalp
0