En İyi 10 Uluslararası Lojistik Firması

Bölgenize en kısa mesafede uluslararası lojistik hizmeti sunmakta olan 10 en iyi firmayı aşağıda sunduk.
Koçak Lojistik
0 Yorum
Koçak Lojistik Hizmetleri Ltd. Şti. kara taşımacılığı, hava taşımacılığı, deniz taşımacılığı ve proje taşımacılığı hizmetleri sunmaktadır. Firma bu hizmetlerini profesyonel ekibi ile sunar. 100 ü aşkı..
KSM Group
0 Yorum
KSM Group özel yatırımlarda ve inşaat sektöründe Kara Sazeh Matın çalışmaları ile fabrikaları olan özel bir kuruluştur. Firma 2000 tarihinde kurulmuştur. Ortalama 28 projeyi hayata geçirmiş ve çalışma..
Asil Transport Co. Firması 1995 tarihinde Uluslararası Nakliye sektöründe 15 aracı ile Türkiye-Yunanistan arasında hizmet sunmaya başlamıştır. Firma güçlü organizasyonu ile taşıma süreçlerinin hem dah..
Jolof Kargo
0 Yorum
Jolof Kargo Lojistik Ltd. Şti. firması 2011 tarihinde kurularak İstanbul Avrupa Yakasında uluslararası taşımacılık konusunda hizmet vermektedir. Kargo hizmetleri ve taşımacılık hizmetleri sunar. Firma..
Marvan Taşımacılık firması dünya çapında 8 ülkede hizmet göstermekte olan lojistik firmasıdır. İlk araç 1957 tarihinde alınmıştır. Firma uluslararası taşımacılık, Rusya Lojistik Global Trade, Lojistik..
4PL Danışmanlık & Lojistik firması 2012 tarihinde kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne, araç kiralama hizmetleri, lojistik eğitim hizmetleri, elleçleme operasyon hizmetleri, özel lojistik hizmetleri d..
Mgh Lojistik
0 Yorum
Mgh Lojistik firması sektöründe uzun yıllardır en iyi hizmeti vermektedir. Uluslararası nakliye, gümrüklü antrepo, serbest depo işletmeciliği alanında hizmet verir. Karayolu, havayolu, denizyolu, demi..
Brink’s firması 1859 tarihinde kurulmuştur. 6 kıtada 110 dan fazla ülkede 70 bin üzeri çalışanı ile hizmet sunar. Değerli taş, mücevherat, kıymetli maden, nakit para gibi önemli eşyalarınızın taşınmas..
Aysa Kurye
0 Yorum
Aysa Turizm ve Uluslararası Nak. Ve Tic. Ltd. Şti, P1 yetkili belgesi ile kurye hizmeti sunar. Firma kurulduğu günden bu yana kurumsal kurye hizmeti sunmaktadır. Firma merkezi İstanbul olmak üzere Bur..
NBG Yalçın Trans firması lojistik sektörüne 2003 yılında adım atmıştır. Kurulduğu ilk günden bu yana Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan, Azerbaycan ülkelerinde öncü marka olma amacı ile yola çıkarak 2..