En İyi 10 Telefon Servisi

Türkiye Geneli En İyi 10 Telefon Servisi

Size en yakın mesafede en iyi telefon servis hizmeti sunan 10 firmayı aşağıda listeledik.
Filtrele
46

Teleservice Maltep..

Teleservice Maltepe Servisi 1985 tarihinde kurulmuştur. 1992 tarihinde Nokia tarafından garantili arıza onarım teknik servis olarak yetki almıştır. Sonrasında ise Ericsson, Motorola, Bosch (Dancall), ..
İstanbul / Maltepe / Bağlarbaşı
0
44

Casper Plaza

Casper; 1991 tarihinde Üniversite mezunu 3 Bilgisayar Mühendisi genç tarafından kurulmuş bir şirkettir. Firma bugün birçok servis ağı ile en iyi bilgisayar hizmetlerini sağlamaktadır. Ümraniye ilçesin..
İstanbul / Ümraniye / Fatih Sultan Mehmet
0
44

MTV Elektronik

MTV Elektronik firması LG Yetkili Servis hizmeti sunmaktadır. LG markalı plazma, LCD, LED TV, 3D TV, Telefon, Bilgisayar, DVD, Ev sinema sistemleri hizmetleri sunmaktadır. Bu sistem ve cihazların satı..
İstanbul / Ümraniye / Şerifali
0
44

Vintek Elektronik

Vintek Elektronik firması 2009 tarihinde LG Cep Telefonları Merkez Servisi olarak hizmete başlamıştır. 2017 tarihine gelindiğinde Nokia ile anlaşma yapmış ve Nokia markasının da yetkili teknik servis ..
İstanbul / Beşiktaş / Sinanpaşa
0
44

Şengüller Telekomü..

Şengüller Telekomünikasyon şirketi 1976 tarihinde Van ilinde Yasin Şengül tarafından kurulmuştur. En başta kahverengi eşya satışı yapan firma sonrasında beyaz eşya sektöründe çalışmalarına devam etmiş..
İstanbul / Maltepe / Aydınevler
0
44

Rebel Elektronik

Rebel Elektronik firması İstanbul Şişli ilçesinde Samsung markasının servis merkezidir. Samsung markalı cep telefonu, tablet, dizüstü bilgisayar, yazıcı, monitör, fotoğraf makinesi, kamera satışı, arı..
İstanbul / Şişli / Merkez
0
44

Coşkun Elektronik

Coşkun Elektronik firması Philips, Sunny ve Piranha markalarının yetkili servis hizmetlerini sunmaktadır. Firma bu markalı telefon, tablet, TV ve elektronik cihazların arıza onarım, bakım, yedek parça..
İstanbul / Bayrampaşa / Yıldırım
0
44

Nevsa Elektronik

Nevsa Elektronik 1980 tarihinden bu yana hizmettedir. 1993 tarihinden bu yana GSM ve mobil konularını bünyesine dahil etmiştir. Firma Turkcell iletişim merkezi olarak görev almaktadır. Turkcell ile al..
İstanbul / Bahçelievler / Şirinevler
0
43

Mobil Teknik Onarı..

Mobil Teknik Onarım Yetkili Teknik Servis firması TSE belgeli bir firmadır. 1996 tarihinde çalışmalarını başlatmıştır. General Mobile yetkili servis hizmetleri, Turkcell yetkili satış noktası, iPhone ..
İstanbul / Küçükçekmece / Teyfikbey
0
42

Efortek Apple Yetk..

Efortek Apple Yetkili Teknik Servis Apple cihazların arıza onarım, bakım, yedek parça satışı hizmetlerini sunar. Apple (iPhone) cep telefonu, iPad, iPod, Mac, Apple Watch, Apple TV, Apple beat, klavye..
İstanbul / Şişli / Gülbahar
0