En İyi 10 Tekstil Tamiri Firması

Türkiye Geneli En İyi 10 Tekstil Tamiri Firması

Bulunduğunuz yere en kısa mesafede tekstil tamiri hizmeti sunan en iyi 10 firmayı aşağıda listeledik.
Filtrele
70

Baş Makina

Baş Makina firması günümüzde orijinal yedek parçaların yüksek maliyette olması ve çoğu zaman da distribütör firmaların stoklarında parçaların hazır olmaması sebebiyle dikiş makinesi sahiplerinin gözde..
İstanbul / Zeytinburnu / Çırpıcı
0
70

Bedir Makina

Bedir Makina Yedek Parça İnş. ve Taş. San. Tic. Ltd. Şti. firması 30 yıldan daha uzun süredir en kaliteli mamulü en ucuza piyasaya sunarak her kesimden kullanıcılarının beklentilerini karşılamaktadır...
İstanbul / Fatih / Hacı Kadın
0
48

Kalemak Makina

Kalemak Makina Endüstri San. Tic. Ltd. Şti. firması; sanayi dikiş makine alım-satımı, sanayi dikiş makine yedek parça satışı, kesim motorları, pastal çizim kağıtları, biye kesim, apare ve iğne çeşitle..
İstanbul / Pendik / Çamçeşme
0
45

Çağın Kuru Temizle..

İstanbul Kadıköy ilçesinde kuru temizleme konusunda müşterilerine beklediği hizmeti yıllardır sunmakta olan Çağın Kuru Temizleme firması, dün olduğu gibi bugünde huzurlarınıza memnuniyetinizi sağlamak..
İstanbul / Kadıköy / Suadiye
0
44

TEAM Tekstil Ürünl..

Firma 30 yıldan daha uzun süredir hizmette olup Tevfik Ergök ve Ahmet Mol tarafından 1997 tarihinde kurulmuştur. Kuruluş tarihinden beri ismi T.E.A.M. Ltd. Şti dir. Firma PFAFF endüstri makinelerinin ..
İstanbul / Fatih / Hacı Kadın
0
44

Aşıtepe Dikiş Maki..

Aşıtepe Dikiş Makineleri ve Konfeksiyon Ltd. Şti. firması 1984 tarihinde kurularak faaliyete başlamıştır. Firma 1984 tarihinden 1994 tarihine kadar konfeksiyon sektörünün gereksinimi olan makinelerin ..
İstanbul / Fatih / Hacı Kadın
0
44

Eko Dry

Klasik yöntemler ile uygulanan kuru temizleme işlemlerinde, kimyasal çözücü direk kıyafetlere temas ettiği için kıyafetler üzerinde atık bırakabilir. Bu ise birçok cilt hastalığına neden olabilir. ECO..
İstanbul / Üsküdar / Acıbadem
0
44

Cleaunus Kuru Temi..

Cleaunus Kuru Temizleme firması İstanbul Batı Ataşehir de bulunan ofisinde kuru temizleme, laundry ve ütüleme hizmeti vermektedir. Boyalı çantalarınızın, kirlenen ve yıpranan ayakkabılarınızın, lekeli..
İstanbul / Ataşehir / Barbaros
0
44

Dry Palace Kuru Te..

20 yılı aşkın süredir kuru temizleme alanında hizmet sunan Dry Palace Kuru Temizleme firması iş tecrübesi ve deneyimi ile müşterilerinin memnuniyetini her zaman ön planda tutmakta ve hizmetlerinde bun..
İstanbul / Başakşehir / Başak
0
44

By Wet Clean Kuru ..

By Wet Clean Kuru Temizleme 2012 tarihinde kurularak kuru ve ıslak temizleme hizmeti sunmaktadır. Firma bulunduğu bölgede ıslak ve kuru temizleme hizmeti ile birlikte ütüleme, terzi ve tadilat, ev tek..
İstanbul / Avcılar / Tahtakale
0