En İyi 10 Tekstil Tamiri Firması

Bulunduğunuz yere en kısa mesafede tekstil tamiri hizmeti sunan en iyi 10 firmayı aşağıda listeledik.
Burcu Mefruşat
0 Yorum
Burcu Mefruşat adı altında kurulan ve Singer markasına yetkili servis konumunda satış ve satış sonrası hizmetler sunan firma uzun yıllardır İstanbul Kadıköy ilçesindeki mağazasında müşterileri ile ber..
Baş Makina
0 Yorum
Baş Makina firması günümüzde orijinal yedek parçaların yüksek maliyette olması ve çoğu zaman da distribütör firmaların stoklarında parçaların hazır olmaması sebebiyle dikiş makinesi sahiplerinin gözde..
Bedir Makina
0 Yorum
Bedir Makina Yedek Parça İnş. ve Taş. San. Tic. Ltd. Şti. firması 30 yıldan daha uzun süredir en kaliteli mamulü en ucuza piyasaya sunarak her kesimden kullanıcılarının beklentilerini karşılamaktadır...
Can Makina
0 Yorum
Can Makina Dış Tic. San. Ltd. Şti. firması kurulduğu günden bu yana endüstriyel alanda kullanılan dikiş makinelerinin imalatını ve satışını yapmaktadır. Endüstriyel alanda tercih edilen özellikle de b..
Firma Beste Group bünyesindeki kuruluştur. 2000 tarihinin başlarına doğru küçük bir kuru temizleme atölyesi açmış, Ataşehir ilçesinde çalışmalarını başl..
Beste Group bünyesinde kurulmuş olan Dry Papyon firması 2000 tarihinin başından itibaren değiştirmediği kalitesi, geliştirdiği hizmetleri ile huzurlarınızdadır. İlk atölyesini Ataşehir il&cc..
Dry Papyon firması Beste Group bünyesinde kurulan önemli bir kuru temizleme şirketidir. Ufak bir atölyede başlatılan iş, verilen emek ve çabalar doğrultusunda büyüme ka..
Beste Group bünyesinde 2000 li tarihlerde kurulmuş olan Dry Papyon firması küçük bir işletmede başlattığı hizmetlerini geliştirerek geniş kitlelere ulaşmış ve çalışmaların..
2000 li yılların başında Beste Group bünyesinde kurulmuş olan Dry Papyon firması çalışmalarını 20 yıla yakın süredir gerçekleştirmektedir. Çalışmalarında önceliği m..
Beste Group bünyesinde kuruluşu 2000 li tarihlere dayanmakta olan Dry Papyon firması her geçen gün kendini alanında bir adım ilerletmektedir. Yoksun olduğunuz kaliteli bulmanıza yardı..