En İyi 10 Tekstil Tamiri Firması

Türkiye Geneli En İyi 10 Tekstil Tamiri Firması

Bulunduğunuz yere en kısa mesafede tekstil tamiri hizmeti sunan en iyi 10 firmayı aşağıda listeledik.
Burcu Mefruşat
0 Yorum
Burcu Mefruşat adı altında kurulan ve Singer markasına yetkili servis konumunda satış ve satış sonrası hizmetler sunan firma uzun yıllardır İstanbul Kadıköy ilçesindeki mağazasında müşterileri ile ber..
Baş Makina
0 Yorum
Baş Makina firması günümüzde orijinal yedek parçaların yüksek maliyette olması ve çoğu zaman da distribütör firmaların stoklarında parçaların hazır olmaması sebebiyle dikiş makinesi sahiplerinin gözde..
Bedir Makina
0 Yorum
Bedir Makina Yedek Parça İnş. ve Taş. San. Tic. Ltd. Şti. firması 30 yıldan daha uzun süredir en kaliteli mamulü en ucuza piyasaya sunarak her kesimden kullanıcılarının beklentilerini karşılamaktadır...
Can Makina
0 Yorum
Can Makina Dış Tic. San. Ltd. Şti. firması kurulduğu günden bu yana endüstriyel alanda kullanılan dikiş makinelerinin imalatını ve satışını yapmaktadır. Endüstriyel alanda tercih edilen özellikle de b..
Kalemak Makina
0 Yorum
Kalemak Makina Endüstri San. Tic. Ltd. Şti. firması; sanayi dikiş makine alım-satımı, sanayi dikiş makine yedek parça satışı, kesim motorları, pastal çizim kağıtları, biye kesim, apare ve iğne çeşitle..
Firma 30 yıldan daha uzun süredir hizmette olup Tevfik Ergök ve Ahmet Mol tarafından 1997 tarihinde kurulmuştur. Kuruluş tarihinden beri ismi T.E.A.M. Ltd. Şti dir. Firma PFAFF endüstri makinelerinin ..
Aşıtepe Dikiş Makineleri ve Konfeksiyon Ltd. Şti. firması 1984 tarihinde kurularak faaliyete başlamıştır. Firma 1984 tarihinden 1994 tarihine kadar konfeksiyon sektörünün gereksinimi olan makinelerin ..
Ekip Makina
0 Yorum
Ekip Makina Tekstil Makinaları Alış ve Satış firması 2000 tarihinde kurulmuştur. 2.el ve sıfır dikiş makineleri satışı, overlok makineleri satışı, tekstilde kullanılan her tür makine satışı ve tekstil..
Çağda Makina
0 Yorum
Bi Partner
Çağda Makina ve Yedek Parça Tekstil San. Tic. Ltd. Şti. dikiş makine imalatı ve dikiş makine satışı yapmakta olan bir firmadır. Tekstil alanında ihtiyacınız olan makineleri tedarik etmek için veya mev..
Çağdaş Makine Tekstil İnş. Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti. firması dikiş makineleri satışı ve dikiş makineleri tamiri yapmakta olan bir firmadır. Huzurunuzda yıllardır bulunarak sektöründe en iyi hizmetle..