En İyi 10 Tekne & Yat Tamiri Firması

Türkiye Geneli En İyi 10 Tekne & Yat Tamiri Firması

Size en yakın bölgede tekne ve yat tamiri işlemlerini en iyi şekilde yapmakta olan 10 firmayı aşağıda listeledik.
Filtrele
70

ADA CHARTERING

Ada Chartering firması İstanbul Kadıköy ilçesinde yer alan ofisinde ağırlıklı olarak genel yük, proje ve kuru yük taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Taşınması gereken yüklerin zamanında yerine ulaşması..
İstanbul / Kadıköy / Koşuyolu
0
70

Alize Gemi Kiralam..

Alize Gemi Kiralama ve Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti firması 2005 tarihinde kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana sektöründe en iyi hizmetleri sunmaktadır. Firmanın her zaman için amacı mükemmeliyettir...
İstanbul / Kadıköy / Hasanpaşa
0
70

Bosa Chartering

Bosa Chartering Ltd. Şti. firması Türkiye merkezli kuru yük gemi brokerlik hizmeti sunan bir şirkettir. Firma 1994 tarihinde kurulmuş ve kurulduğu günden beri de profesyonel kadrosuyla kaliteli ve baş..
İstanbul / Kadıköy / Caddebostan
0
70

Cunda Denizcilik

Cunda Denizcilik firması 2008 tarihinde M. Engin Özturan tarafından kurulmuş bir şirkettir. Gemi işletme, brokerlik ve acentelik hizmetleri sunmak amacıyla kurulan firma yıllardır bu alanda kullanıcıl..
İstanbul / Kartal / Esentepe
0
70

Diler Holding

Diler Holding firması kurulduğu günden bu yana demir çelik, enerji, liman işletmeleri, banka, turizm ve denizcilik gibi daha birçok alanda hizmet sunmaktadır. Denizcilik alanında gemi kiralama ve işle..
İstanbul / Beyoğlu / Emekyemez
0
59

Arkas Denizcilik

Arkas; 1902 tarihinde temeli atılan bir Holding tir. Limancılık, acentelik, armatörlük, ve deniz, kara, demir, havayolu taşımacılığını gibi hizmetleri sunar. Ayrıca lojistik hizmetinin yanı sıra gemil..
İstanbul / Şişli / Esentepe
0
47

Delta Denizcilik

Delta Denizcilik ve Tic. A.Ş. 1973 tarihinin sonlarına doğru İstanbul da kurulmuş bir şirkettir. Firma; tüm Türk limanlarında gemi acenteliği, dünya çapında konteyner taşımacılığı, kargo harekatı, çel..
İstanbul / Beykoz / Kavacık
0
45

Akmar Denizcilik

Akmar Denizcilik Sn. Necdet Aksoy tarafından kurulmuş bir firmadır. Firma; Gemi Kiralama, Sigorta, SP Brokerliği, Stevedoring başta olmak üzere birçok alanda 30 yıldan daha uzun süredir hizmet sunmakt..
İstanbul / Ataşehir / Küçükbakkalköy
0
45

Aruna Denizcilik

ARUNA Denizcilik Ltd. Şti. 2010 tarihinde gemi taşımacılığı yapmakta olan gemilerin yönetimine katılma düşüncesi ile kurşunlu gemi sahibi ve yönetim firması olarak kurulmuş bir şirkettir. Üç Hyundai S..
İstanbul / Esenler / Oruç Reis
0
45

Atlantik Denizcili..

1984 tarihinde Kaptan Ahmet Ali Ağaoğlu tarafından kurulan bir şirkettir. Gemi tedarikçisi, tarak yüklenicisi, gemi yöneticisi ve gemi üreticisi gibi sektörlerde yer almıştır. Atlantik Denizcilik firm..
İstanbul / Beşiktaş / Dikilitaş
0