En İyi 10 Tekne İmalatı Firması

Size en yakın yerde tekne imalatı işlemlerini en iyi şekilde yapan 10 firmayı aşağıda listeledik.
Er Denizcilik
0 Yorum
Er Denizcilik firması 1990 tarihinde ERGENÇ ailesinin ER Grup şirketinin nakliye kolu olarak kurulmuştur. Gemi üretimi yapan bir firmadır. Ayrıca gemi kargo ve nakliye işlemlerini de yapmaktadır. Gemi..
Atlas Yatçılık Tescil ve Müşavirlik Hizmetleri sunan firma; 1997 tarihinde kurulmuştur. Firma; Türk ve Yabancı bayraklı teknelerin ithalatı, ihracatı, liman tescili, gümrük işlemleri, yat yedek parça ..
Düzgit Group
0 Yorum
Düzgit Group (Vapur Hizmetleri) 8 Mayıs 1966 tarihinde İstanbul da kurulmuştur. Firma tershane işleri, gemi yapımı, tekne yapımı, gemi arıza onarımı gibi işlemleri yapmaktadır. Gemi ve tekne yaptırmak..
Capella Marin Denizcilik ve Gemi Acenteliği firması 2013 tarihinde kurulmuştur. Başlıca faaliyetleri; gemi arıza onarımı, gemi kiralama, brokerlik ve işletme, su ve yakıt ikmali, yağ ikmali gibi hizme..
Safter Marin
0 Yorum
Safter Marin firması 2003 tarihinde kurulmuş ve sektörüne adımını atmıştır. Kurulduğu günden bu güne başarılı işlerin altına imzasını atmış olan firma müşteri memnuniyetini &o..
Assist Denizcilik firması deniz ve kıyı tabanlı endüstrilere hem onarım hem de bakım hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca gemiler ve tersaneler için aldığı siparişe göre donanım imal ederek..
Barbaros Teknecilik San. Tic. Ltd. Şti. firmasının 1957 tarihinde Ayvansaray semtimde Mehmet Şişman tarafından kuruluşu yapılmıştır. 28 m2 lik bir atölyesinde 28 yıl kadar çalışmalarına de..