En İyi 10 Şehirlerarası Nakliyat Firması

Türkiye Geneli En İyi 10 Şehirlerarası Nakliyat Firması

Size en yakın yerde şehirlerarası transfer-taşımacılık-nakliyat hizmeti sunan en iyi 10 firmayı aşağıda sunduk.
Filtrele
44

Göknur Turizm

Göknur Turizm firması kurulduğu ilk günden bu yana taşımacılık sektöründe hizmet vermektedir. Personel taşımacılığı ile birlikte, öğrenci taşımacılığı, gezi organizasyonları için taşımacılık hizmetler..
İstanbul / Beylikdüzü / Yakuplu
0
44

Tekeli Tur Servis ..

Tekeli Tur Servis Taşımacılığı firması 1989 tarihinden bu yana personel taşımacılığı sektöründe hem kaliteli hem de emniyetli hizmetler sunmaktadır. Firma 2014 tarihi itibari ile kurumsal olarak çalış..
İstanbul / Kağıthane / Talatpaşa
0
44

Petek Tur

Petek Tur firması 1993 tarihinden bu yana personel ve öğrenci taşımacılığı sektörünün içinde yer alarak genç ve dinamik kadrosu ile sektörünün en iyi hizmetlerini sunmaktadır. Firmanın öğrenci taşıma..
İstanbul / Maltepe / Bağlarbaşı
0
44

Özsoyer Turizm

Özsoyer Turizm firması 2000 tarihinden bu yana taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Personel taşımacılığı konusunda istikrarlı bir şekilde gelişmeye devam eden firma sektörün önde gelen kuruluşlarından bi..
İstanbul / Maltepe / Zümrütevler
0
44

Meva Turizm

Meva Turizm firması 2009 tarihinde kurulmuştur. Sektöründeki bilgi ve deneyimlerini ise 1998 tarihinden bu yana taşımıştır. Personel taşımacılığı ile diğer taşımacılık faaliyetlerini en başarılı şekil..
İstanbul / Küçükçekmece / İkitelli OSB
0
44

Yavuzer Turizm

Yavuzer Turizm firması 1995 tarihinde tek bir araç ile şahıs firması olarak çalışmalarını başlatmıştır. 2000 li yıllara gelindiğinde ise firma kurumsallaşmıştır. Firma bünyesinde 25 e yakın öz sermaye..
İstanbul / Ümraniye / İnkılap
0
44

Systemtransport Ul..

Systemtransport Ulaşım Hizmetleri firmasının temeli 1955 tarihine dayanmaktadır. Dededen toruna geçen 62 senelik birikim ve deneyim ile firma sektöründe hizmet sunan firmalara nazaran her zaman bir ad..
İstanbul / Bağcılar / Göztepe
0
44

Mimtur Turizm

Mimtur Turizm 1987 tarihinde kurularak araç-oto-araba kiralama, öğrenci taşıma ve personel taşıma hizmeti sunmaktadır. Günümüze kadar başarılarını devam ettiren firma, insan can ve mal güvenliğini kor..
İstanbul / Zeytinburnu / Merkez Efendi
0
44

Doğuş Turizm

Doğuş Turizm hizmete 1993 tarihinde başlamıştır. Taşımacılık sektöründe müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma 1995 tarihinden bu yana kurumsal bir yapıya geçerek sektöründe kurumsal hizmet verme..
İstanbul / Kağıthane / Çeliktepe
0
44

On Time Shuttle

On Time Shuttle firması ülkemizde büyüyerek turizm sektöründe gereksinimlerin karşılanması konusunda turizm taşımacılığı ile birlikte lüks kiralama konusunda faaliyetlerini genç ve dinamik kadrosu ile..
İstanbul / Şişli / Mecidiyeköy
0