En İyi 10 Şehirlerarası Kurye Firması

Size en yakındaki en iyi 10 Şehirlerarası Kurye Firması sayfamızda sıralanmıştır.
Kolumanlar Nakliyat firması şehir içi ve şehir dışı taşımacılık sektöründe önemli başarılarda bulunmuş, müşterilerine diledikleri zamanda en iyi ve kusursuz hizmetleri sunmu..
Rekor Kurye
0 Yorum
Rekor Kurye 2000 tarihinde kurulmuştur. Kurucusu Ergün Bahçeci dir. Firma kurulduğu ilk günden bu yana dağıtım hizmetleri alanında hizmetlerini başlatmış, müşterilerine uçak kargo, kiralık kurye, moto..
Engin Taşımacılık firması 1999 tarihinde Fikri Kaya Engin tarafından kurulmuştur. 3 ortaklı bir aile ofisidir. Firma nakliyat sektöründe şehir içi ve şehirler arası hizmet sunmaktadır. Evden eve nakli..
Karmeda Kurye
0 Yorum
Karmeda Kurye İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. her tür sağlık ve acil kuryelerinizi en güvenilir ve hızlı şekilde teslim etmektedir. İstanbul Anadolu Yakasına 12 saatte, Marmara Bölgesine ise özel araçlarla g..
Aysa Kurye
0 Yorum
Aysa Turizm ve Uluslararası Nak. Ve Tic. Ltd. Şti, P1 yetkili belgesi ile kurye hizmeti sunar. Firma kurulduğu günden bu yana kurumsal kurye hizmeti sunmaktadır. Firma merkezi İstanbul olmak üzere Bur..
Zip Kurye
0 Yorum
Zip Kurye 1 Haziran 1998 tarihinde dağıtım sektöründe kalıcı, güvenilir ve kaliteli hizmetler sunabilmek amacı ile kurulmuş bir firmadır. Dağıtım hizmeti sunulan tüm firmaların gönderilerinin vaktinde..
Alo Kurye
0 Yorum
Alo Kurye firması kurulduğu günden bu yana İstanbul içi gönderilerinizi aynı gün içerisinde Express seçeneği ile 90 ile 180 dk. içerisinde ulaştırmaktadır. İstanbul ilinden başka bir ile ya da başka b..