En İyi 10 Personel Servis Taşımacılığı Firması

Bölgenize en yakın mesafede en iyi personel servis taşımacılığı hizmeti sunan 10 firmayı aşağıda sıraladık.
Tercih Tur
0 Yorum
1992 tarihinde hizmetlerini şahıs firması olarak Tercih Tur adı altında başlatan firma hem personel hem de öğrenci taşımacılığı alanında profesyonel hizmetler sunmaktadır. Sürekli büy&u..
Gökay Turizm
0 Yorum
Gökay Turizm firması sektöründe Gökay Ulaşım Hiz. Tur. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. unvanı ile bulunarak, kurulduğu ilk günden bu yana personel taşımacılığı, öğrenci t..
Göknur Turizm
0 Yorum
Göknur Turizm firması kurulduğu ilk günden bu yana taşımacılık sektöründe hizmet vermektedir. Personel taşımacılığı ile birlikte, öğrenci taşımacılığı, gezi organizasyonları i..
Tekeli Tur Servis Taşımacılığı firması 1989 tarihinden bu yana personel taşımacılığı sektöründe hem kaliteli hem de emniyetli hizmetler sunmaktadır. Firma 2014 tarihi itibari ile kurumsal ol..
Petek Tur
0 Yorum
Petek Tur firması 1993 tarihinden bu yana personel ve öğrenci taşımacılığı sektörünün içinde yer alarak genç ve dinamik kadrosu ile sektörünün en iyi h..
Özsoyer Turizm
0 Yorum
Özsoyer Turizm firması 2000 tarihinden bu yana taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Personel taşımacılığı konusunda istikrarlı bir şekilde gelişmeye devam eden firma sektörün önde gele..
Meva Turizm
0 Yorum
Meva Turizm firması 2009 tarihinde kurulmuştur. Sektöründeki bilgi ve deneyimlerini ise 1998 tarihinden bu yana taşımıştır. Personel taşımacılığı ile diğer taşımacılık faaliyetlerini en başa..
Palodya ve Poyraz Turizm firması personel ve turizm taşımacılık sektöründe 14 yıldan daha uzun süre görev almaktadır. Firma sadece personel taşıma konusunda değil yat kiralama, tur..
Yavuzer Turizm
0 Yorum
Yavuzer Turizm firması 1995 tarihinde tek bir araç ile şahıs firması olarak çalışmalarını başlatmıştır. 2000 li yıllara gelindiğinde ise firma kurumsallaşmıştır. Firma bünyesinde 25..
Systemtransport Ulaşım Hizmetleri firmasının temeli 1955 tarihine dayanmaktadır. Dededen toruna geçen 62 senelik birikim ve deneyim ile firma sektöründe hizmet sunan firmalara nazaran..