En İyi 10 Personel Servis Taşımacılığı Firması

Türkiye Geneli En İyi 10 Personel Servis Taşımacılığı Firması

Bölgenize en yakın mesafede en iyi personel servis taşımacılığı hizmeti sunan 10 firmayı aşağıda sıraladık.
Filtrele
44

Gökay Turizm

Gökay Turizm firması sektöründe Gökay Ulaşım Hiz. Tur. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. unvanı ile bulunarak, kurulduğu ilk günden bu yana personel taşımacılığı, öğrenci taşımacılığı, tur taşımacılığı ve gezi..
İstanbul / Sancaktepe / Safa
0
44

Göknur Turizm

Göknur Turizm firması kurulduğu ilk günden bu yana taşımacılık sektöründe hizmet vermektedir. Personel taşımacılığı ile birlikte, öğrenci taşımacılığı, gezi organizasyonları için taşımacılık hizmetler..
İstanbul / Beylikdüzü / Yakuplu
0
44

Tekeli Tur Servis ..

Tekeli Tur Servis Taşımacılığı firması 1989 tarihinden bu yana personel taşımacılığı sektöründe hem kaliteli hem de emniyetli hizmetler sunmaktadır. Firma 2014 tarihi itibari ile kurumsal olarak çalış..
İstanbul / Kağıthane / Talatpaşa
0
44

Petek Tur

Petek Tur firması 1993 tarihinden bu yana personel ve öğrenci taşımacılığı sektörünün içinde yer alarak genç ve dinamik kadrosu ile sektörünün en iyi hizmetlerini sunmaktadır. Firmanın öğrenci taşıma..
İstanbul / Maltepe / Bağlarbaşı
0
44

Özsoyer Turizm

Özsoyer Turizm firması 2000 tarihinden bu yana taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Personel taşımacılığı konusunda istikrarlı bir şekilde gelişmeye devam eden firma sektörün önde gelen kuruluşlarından bi..
İstanbul / Maltepe / Zümrütevler
0
44

Meva Turizm

Meva Turizm firması 2009 tarihinde kurulmuştur. Sektöründeki bilgi ve deneyimlerini ise 1998 tarihinden bu yana taşımıştır. Personel taşımacılığı ile diğer taşımacılık faaliyetlerini en başarılı şekil..
İstanbul / Küçükçekmece / İkitelli OSB
0
44

Palodya ve Poyraz ..

Palodya ve Poyraz Turizm firması personel ve turizm taşımacılık sektöründe 14 yıldan daha uzun süre görev almaktadır. Firma sadece personel taşıma konusunda değil yat kiralama, turizm transferleri, d2..
İstanbul / Bahçelievler / Yenibosna Merkez
0
44

Yavuzer Turizm

Yavuzer Turizm firması 1995 tarihinde tek bir araç ile şahıs firması olarak çalışmalarını başlatmıştır. 2000 li yıllara gelindiğinde ise firma kurumsallaşmıştır. Firma bünyesinde 25 e yakın öz sermaye..
İstanbul / Ümraniye / İnkılap
0
44

Systemtransport Ul..

Systemtransport Ulaşım Hizmetleri firmasının temeli 1955 tarihine dayanmaktadır. Dededen toruna geçen 62 senelik birikim ve deneyim ile firma sektöründe hizmet sunan firmalara nazaran her zaman bir ad..
İstanbul / Bağcılar / Göztepe
0
44

Mimtur Turizm

Mimtur Turizm 1987 tarihinde kurularak araç-oto-araba kiralama, öğrenci taşıma ve personel taşıma hizmeti sunmaktadır. Günümüze kadar başarılarını devam ettiren firma, insan can ve mal güvenliğini kor..
İstanbul / Zeytinburnu / Merkez Efendi
0