En İyi 10 Perde Yıkama Firması

Türkiye Geneli En İyi 10 Perde Yıkama Firması

Size en yakın mesafede perde yıkama konusunda en iyi olan 10 firmayı aşağıda listeledik.
Filtrele
44

Crystal Cleaning S..

Crystal Cleaning Service firması 2016 tarihinde faaliyete geçmiş bir firmadır. Kısa sürede önemli başarılara imza atan firma her geçen gün kendini alanında geliştirmeye de devam etmektedir. Ev temizli..
İstanbul / Bahçelievler / Çobançeşme
0
44

Volkan Kuru Temizl..

Volkan Kuru Temizleme firması 1960 tarihinde İstanbul Erenköy de kuru temizleme ve gömlek kolası ile ilk şubesini açmıştır. 1970 li tarihlerde ise kuru temizleme fabrikasının kuruluşunu yapmıştır. Fir..
İstanbul / Güngören / Sanayi
0
44

Eko Dry

Klasik yöntemler ile uygulanan kuru temizleme işlemlerinde, kimyasal çözücü direk kıyafetlere temas ettiği için kıyafetler üzerinde atık bırakabilir. Bu ise birçok cilt hastalığına neden olabilir. ECO..
İstanbul / Üsküdar / Acıbadem
0
44

Dry Service Acarke..

Kuru temizleme sektörünün günümüzde ne derece önemli olduğunun bilincinde olarak 2005 tarihinde sektöre giriş yapan Dry Service firması, alanında başarılı olarak ve kendinden emin adımlar atarak birço..
İstanbul / Beykoz / Acarlar
0
44

Dry Clinic Kuru Te..

Dry Clinic Kuru Temizleme firması ülkemizin yeni tercih ettiği kuru temizleme firmasıdır. Uzun yıllardır sektöründe hizmet sunan firma kendini sunduğu hizmetler ile kanıtlamış ve alanındaki ilerleyişi..
İstanbul / Beylikdüzü / Adnan Kahveci
0
44

AQUA DRY Kuru Temi..

AQUA DRY Kuru Temizleme firması 2010 tarihinde ilk şube açılışını Ataşehir ilçesine başlatmıştır. İşinde uzman ekibi ile yola çıkan firma kendini 1 yılda geliştirmiş ve 2011 tarihinde Küçükyalı ilçesi..
İstanbul / Ümraniye / Çakmak
0
44

Kuğu Kuru Temizlem..

1997 tarihinde Şirinevler mahallesinde kurulan Kuğu Kuru Temizleme ve Yıkama firması kurulduğu günden itibaren kısa zamanda başarılarını kanıtlamış ve her bir kullanıcısına beklediği hizmetleri sunmuş..
İstanbul / Bahçelievler / Şirinevler
0
44

Sibel Kuru Temizle..

Sibel Kuru Temizleme firması İstanbul Tuzla ilçesindeki mağazasında müşterilerine kuru temizleme sektöründe en iyi hizmetleri sunar. Her tür tekstil ürününüz için en iyi hizmeti alabileceğiniz firma i..
İstanbul / Tuzla / Postane
0
44

Dry Palace Kuru Te..

20 yılı aşkın süredir kuru temizleme alanında hizmet sunan Dry Palace Kuru Temizleme firması iş tecrübesi ve deneyimi ile müşterilerinin memnuniyetini her zaman ön planda tutmakta ve hizmetlerinde bun..
İstanbul / Başakşehir / Başak
0
44

Dry Service Kuru T..

2005 tarihinde kuru temizleme sektörüne adım atarak çalışmalarını başlatan Dry Service Kuru Temizleme firması İstanbul Kartal ilçesi olmak üzere birçok yerdeki şubesi ile müşterilerine en iyi hizmetle..
İstanbul / Kartal / Gümüşpınar
0