En İyi 10 Perde Yıkama Firması

Türkiye Geneli En İyi 10 Perde Yıkama Firması

Size en yakın mesafede perde yıkama konusunda en iyi olan 10 firmayı aşağıda listeledik.
Filtrele
70

Ecrin Koltuk Yıkam..

Ecrin Koltuk Yıkama firması kurulduğu günden bu yana kaliteyi ve memnuniyeti baz alarak çalışmaktadır. Çalışmalarını her zaman başarılı bir şekilde sonlandıran firma, bu alanda gerekli olan makineleri..
İstanbul / Silivri / Piri Mehmet Paşa
0
70

Dry House

Dry House firması kurulduğu günden bu yana kuru temizleme aynı zamanda koltuk-halı yıkama ve terzi işlemlerini uzman ekibi ile gerçekleştirmektedir. Profesyonel ve son teknoloji makineleri ile hizmet ..
İstanbul / Üsküdar / Bulgurlu
0
70

Dry Papatya Kuru T..

Dry Papatya Kuru Temizleme firması uzun zamandır sektöründe müşterilerine istediği hizmeti istediği fiyat ve kalitede sunmaktadır. Sadece kuru temizleme alanında değil aynı zamanda ütüleme, halı yıkam..
İstanbul / Başakşehir / Bahçeşehir 2.Kısım
0
44

Crystal Cleaning S..

Crystal Cleaning Service firması 2016 tarihinde faaliyete geçmiş bir firmadır. Kısa sürede önemli başarılara imza atan firma her geçen gün kendini alanında geliştirmeye de devam etmektedir. Ev temizli..
İstanbul / Bahçelievler / Çobançeşme
0
44

Volkan Kuru Temizl..

Volkan Kuru Temizleme firması 1960 tarihinde İstanbul Erenköy de kuru temizleme ve gömlek kolası ile ilk şubesini açmıştır. 1970 li tarihlerde ise kuru temizleme fabrikasının kuruluşunu yapmıştır. Fir..
İstanbul / Güngören / Sanayi
0
44

Eko Dry

Klasik yöntemler ile uygulanan kuru temizleme işlemlerinde, kimyasal çözücü direk kıyafetlere temas ettiği için kıyafetler üzerinde atık bırakabilir. Bu ise birçok cilt hastalığına neden olabilir. ECO..
İstanbul / Üsküdar / Acıbadem
0
44

Dry Service Acarke..

Kuru temizleme sektörünün günümüzde ne derece önemli olduğunun bilincinde olarak 2005 tarihinde sektöre giriş yapan Dry Service firması, alanında başarılı olarak ve kendinden emin adımlar atarak birço..
İstanbul / Beykoz / Acarlar
0
44

Dry Clinic Kuru Te..

Dry Clinic Kuru Temizleme firması ülkemizin yeni tercih ettiği kuru temizleme firmasıdır. Uzun yıllardır sektöründe hizmet sunan firma kendini sunduğu hizmetler ile kanıtlamış ve alanındaki ilerleyişi..
İstanbul / Beylikdüzü / Adnan Kahveci
0
44

AQUA DRY Kuru Temi..

AQUA DRY Kuru Temizleme firması 2010 tarihinde ilk şube açılışını Ataşehir ilçesine başlatmıştır. İşinde uzman ekibi ile yola çıkan firma kendini 1 yılda geliştirmiş ve 2011 tarihinde Küçükyalı ilçesi..
İstanbul / Ümraniye / Çakmak
0
44

Kuğu Kuru Temizlem..

1997 tarihinde Şirinevler mahallesinde kurulan Kuğu Kuru Temizleme ve Yıkama firması kurulduğu günden itibaren kısa zamanda başarılarını kanıtlamış ve her bir kullanıcısına beklediği hizmetleri sunmuş..
İstanbul / Bahçelievler / Şirinevler
0