En İyi 10 Perde Yıkama Firması

Size en yakın mesafede perde yıkama konusunda en iyi olan 10 firmayı aşağıda listeledik.
Kar Temizlik
0 Yorum
Kar Temizlik firması 2007 tarihinde hizmet sektörüne adımını atmıştır. Önceleri küçük işletmelerde ve ev temizliklerinde görev almıştır. Ancak zamanla kendini geliştirmiş hem müşteri portföyünü artırm..
Evtem Temizlik
0 Yorum
Evtem Temizlik firması kurulduğu günden bu yana doğal ve çevre dostu temizlik ürünleriyle ve yaptığı çalışmalarla müşterilerini memnun etmeye devam etmektedir. Ev ve ofis temizliği başta olmak üzere; ..
Ecrin Koltuk Yıkama firması kurulduğu günden bu yana kaliteyi ve memnuniyeti baz alarak çalışmaktadır. Çalışmalarını her zaman başarılı bir şekilde sonlandıran firma, bu alanda gerekli olan makineleri..
Dry House
0 Yorum
Dry House firması kurulduğu günden bu yana kuru temizleme aynı zamanda koltuk-halı yıkama ve terzi işlemlerini uzman ekibi ile gerçekleştirmektedir. Profesyonel ve son teknoloji makineleri ile hizmet ..
Dry Papatya Kuru Temizleme firması uzun zamandır sektöründe müşterilerine istediği hizmeti istediği fiyat ve kalitede sunmaktadır. Sadece kuru temizleme alanında değil aynı zamanda ütüleme, halı yıkam..
Beste Group bünyesinde kurulmuş olan Dry Papyon firması 2000 tarihinin başından itibaren değiştirmediği kalitesi, geliştirdiği hizmetleri ile huzurlarınızdadır. İlk atölyesini Ataşehir il&cc..
Dry Papyon firması Beste Group bünyesinde kurulan önemli bir kuru temizleme şirketidir. Ufak bir atölyede başlatılan iş, verilen emek ve çabalar doğrultusunda büyüme ka..
Beste Group bünyesinde 2000 li tarihlerde kurulmuş olan Dry Papyon firması küçük bir işletmede başlattığı hizmetlerini geliştirerek geniş kitlelere ulaşmış ve çalışmaların..
2000 li yılların başında Beste Group bünyesinde kurulmuş olan Dry Papyon firması çalışmalarını 20 yıla yakın süredir gerçekleştirmektedir. Çalışmalarında önceliği m..
Beste Group bünyesinde kuruluşu 2000 li tarihlere dayanmakta olan Dry Papyon firması her geçen gün kendini alanında bir adım ilerletmektedir. Yoksun olduğunuz kaliteli bulmanıza yardı..