En İyi 10 Overlok & Saçak Tamiri Firması

Size en yakın yerdeki en iyi 10 Overlok & Saçak Tamiri Firması sayfamızda sizler için listelenmiştir.
Dry House
0 Yorum
Dry House firması kurulduğu günden bu yana kuru temizleme aynı zamanda koltuk-halı yıkama ve terzi işlemlerini uzman ekibi ile gerçekleştirmektedir. Profesyonel ve son teknoloji makineleri ile hizmet ..
Dry Papyon
0 Yorum
Dry Papyon firması Beste Group bünyesinde bulunan bir kuruluştur. 2000 li tarihinin başlarında Ataşehir ilçesinde küçük bir kuru temizleme atölyesinde çalışmalar başlamıştır. Kurucusu İbrahim Usta dır..
Madalyon Halı Yıkama firması kurulduğu günden bu yana temizlik ve yıkama alanında kullanıcılarına en iyi hizmetleri sunmaktadır. Halı yıkama alanında bugüne dek müşterilerine hep bekled..
Uğur Halı Yıkama firması çalışmalarına 2002 tarihinde Bağcılar ilçesinde küçük bir mağazada Uğur Halı Mobilya adı altında başlamıştır. 10 yılı aşkın süredir durmada..
Firma 2002 tarihinde Bağcılar ilçesinde küçük bir mağazada Uğur Halı Mobilya adı altında çalışmalarını başlatmıştır. 10 yıldan daha uzun süredir durmaksızın ç..
Ümraniye Halı Yıkama firması her gün halı sorunlarına çözüm sağlamakta olan uygulamaları kullanır. Çalışmalarına başladığı günden bu yana amacı en iyi hizmeti en..
Aysan Halı Yıkama firması sadece halı yıkama alanında değil, perde battaniye, yastık, tül, yün yıkama, cam temizliği, dış cephe ve iç cephe temizliği gibi birçok alanda hizmet ..
Alpin Temizlik ve Halı Yıkama firması 2001 tarihinde kurulmuş ve çalışmalarını başlatmıştır. İşini uzmanına bırakan firma sadece temizlik değil aynı zamanda halı yıkama konusunda da farklı şubeleri il..
Can İstanbul Halı Yıkama firması İstanbul Esenyurt ilçesinde bulunan mağazasında müşterilerine uzun yıllardır halı yıkama sektöründe hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan..
Nastya Halı Yıkama firmasının kurucusu Asım DADAŞ tır. Asım Dadaş, 1986 tarihinde tekstil firmasında çalışmıştır. 1992 tarihinde Daşkar tekstil pazarlama şirketini kurmuş, iplik kumaş imalatı, parça b..