En İyi 10 Oto Temizlik Firması

Türkiye Geneli En İyi 10 Oto Temizlik Firması

Size en yakın yerde oto temizliği konusunda en iyi hizmeti sunan 10 firmayı sayfamızda kısaca listeledik.
Filtrele
80

ÇKR Oto Kurtarma Ç..

ÇKR YOL YARDIM kurulduğu günden bu yana siz değerli müşterilerine hizmet vermek için Yol Yardım ve çekici sektöründe faaliyet göstermekte ve bu alanda güvenilir adımlarla ilerlemektedir. Oto kurta..
İstanbul / Tuzla / Aydıntepe
0
44

Emin Halı Yıkama

Emin Halı Yıkama firması 2005 tarihinde kurulmuştur. Bugüne kadar müşterilerini hizmetleri ile memnun bırakmış olan firma, hizmetlerindeki güvenilirliği koruyacaktır. Firma gün geçtikçe çalışmalarında..
İstanbul / Pendik / Yayalar
0
44

Red Carpet Temizli..

Red Carpet Temizlik firması kurulduğu günden bu güne tek amacı olan müşteri memnuniyetini sağlamak ve bunun için de kaliteli hizmetler çıkarabilmek adına var olmuştur. Firma kendinden emin bir şekilde..
İstanbul / Küçükçekmece / İnönü
0
44

Birmot Beylikdüzü ..

Koç Topluluğu kurucusu olan merhum Vehbi Koç tarafından 1928 tarihinde Ford Motor Company acenteliği Ankara da alınmıştır. Bu sayede Koç Holding ilk olarak otomotiv sektörü yatırımı olarak Otokoç Otom..
İstanbul / Beylikdüzü / Barış
0
44

Birmot Kuruçeşme Ş..

Koç Topluluğuna ait Otokoç Otomotiv bünyesinde bulunan Birmot, Beşiktaş Kuruçeşme caddesinde kurduğu tesisinde Lancia, Alfa Romeo ve Jeep markalı araçların satışını ayrıca satış sonrası servis hizmeti..
İstanbul / Beşiktaş / Arnavutköy
0
44

Birmot Suadiye Şub..

Otokoç Otomotiv bünyesinde olan Birmot, Suadiye de bulunan showroom mağazasında Alfa Romeo, Lancia, Fiat Jeep gibi önemli markaya sahip olan araçların satış hizmetini sunmaktadır. Sıfır araç satışı ya..
İstanbul / Kadıköy / Suadiye
0
44

Çiftçiler Holding..

Çiftçiler Holding 1949 tarihinde Chrysler birlikteliğinin beraberinde doğan denetimleri sayesinde Alfa Romeo, Lancia, Chrysler, Jeep, Dodfe markalarının satışı ile birlikte satış sonrası servis hizmet..
İstanbul / Beşiktaş / Nispetiye
0
44

Çiftkurtlar Grup

Çiftkurtlar Grup 1951 tarihinde kurulmuş bir şirkettir. Kurucusu Necdet Çeliktir ve kuruluş yeri İstanbul ilidir. Müşteri memnuniyeti politikası ile hizmet sunan firma ülkemizin dört bir yanından otom..
İstanbul / Sarıyer / Maslak
0
44

Mengerler Ataşehir..

Mengerler Ticaret Türk A.Ş. firması Ahmet Veli Menger Holding A.Ş. grubunun otomotiv sektöründeki temsilcisidir. Firma 1939 tarihinde kurulmuştur. 20 yıl sonrasında firma Daimler Benz AG. nin ülkemizd..
İstanbul / Ataşehir / Küçükbakkalköy
0
44

Aston Martin Turke..

Aston Martin Türkiye Distiribütörü olan D&D Motorlu Araçlar A.Ş. firması müşteri memnuniyetini esas alarak sektörünün bir numaralı hizmetlerini sunmaktadır. Firma dünyanın sayılı güzellikleri arasında..
İstanbul / Sarıyer / Maslak
0