En İyi 10 Oto Kiralama (Rent A Car) Şirketi

Oto Kiralama (Rent A Car) konusunda bölgenize en yakın yerdeki en iyi 10 firmayı sayfamızda listeledik.
Koç Topluluğunun kurucusu olan merhum Vehbi Koç tarafından 1928 yılında Ford Motor Company acenteliği Ankara ilinde alınmıştır. Bu yüzden Koç Holding ilk kez otomotiv sekt&ou..
Koç Topluluğu kurucusu olan merhum Vehbi Koç tarafından önce Otokoç Otomotivin temelleri atılmıştır. Daha sonrasında tüm çözümler bir çatı altınd..
Kemal Tepretoğulları Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. firması Renault ve Dacia markalarının hem yetkili servisi hem de yetkili satıcısıdır. Firma hem İstanbul Kadıköy ilçesinde hem de yine İstan..
Gezi Transfer firması kurulduğu günden bu yana seyahat turizm, yolcu taşımacılığı, transfer hizmetleri sunmaktadır. Özel tasarlanmış olan araç filosu ile havaalanı, otel, şoförl&..
Rüya Oto Kiralama firması şoförlü veya şoförsüz araç kiralama hizmeti vermektedir. Firma her tür araç kiralama, uzun dönemli araç kiralama, g&uu..
Bozgrup A.Ş.
0 Yorum
Bozgrup A.Ş. firması 2004 tarihinde kurulmuştur. Birçok faaliyet alanında hizmet veren bir firmadır. Bu faaliyet alanları arasında; trafik müşavirliği, toplu araç alım-satımı, filo ..
Elif Turizm
0 Yorum
Elif Turizm firması kurulduğu günden bu yana gezi turizm taşımacılık alanlarında faaliyet göstermektedir. Taşımacılık konusunda birçok yerden birçok yere hizmet sunuyor olan fi..
Hurda Arabam firması Ofis Trafik Müşavirliği Otomotiv Sanayi Ltd. Şti. firmasının kuruluşudur. Ofis Trafik firması 1992 tarihinde Sn. Faruk İbrahim Özbek tarafından kurulmuştur. Kurulduğu za..