En İyi 10 Oto Bakım Servisi

Size en yakın yerde oto bakımı konusunda en iyi hizmeti sunan 10 firmayı sayfamızda sıraladık.
Koç Topluluğunun kurucusu olan merhum Vehbi Koç tarafından 1928 yılında Ford Motor Company acenteliği Ankara ilinde alınmıştır. Bu yüzden Koç Holding ilk kez otomotiv sekt&ou..
Uydu-İnanlar
0 Yorum
Uydu-İnanlar firması Renault ve Dacia markalarına hizmet veren yetkili servistir. İşletmede; rot-balans ayarı, jant tamiri, akü değişimi gibi birçok hizmeti vermektedir. Araçlarınız..
Akpınar Otomotiv firması kurulduğu günden bu yana Sarıyer ilçesinde Fiat Yetkili Servis olarak tüketici huzurlarına çıkmaktadır. Uzman kadrosuyla her tür araç sorun..
Asf Otomotiv
0 Yorum
Asf Otomotiv firması FDN Grubunun otomotiv sektöründeki öncü firmasıdır. Firma 1990 tarihinde kurulmuştur. Firma Renault Yetkili Satıcısı olarak sektöre adım atmıştır. 2001 ta..
Ary Otomotiv
0 Yorum
Ary Otomotiv firması İstanbul Anadolu Yakası Çekmeköy ilçesinde 7.500 m2 lik bir kapalı alanda Fiat markalı araçların satışı, satış sonrası servis hizmetleri, yedek par&ccedi..
Avcılar Otomotiv San. Tur. İnş. Ve Tic. Ltd. Şti. firması 1990 tarihinde İstanbul’un Avcılar ilçesinde Fiat Yetkili Servisi olarak çalışmalarını başlatmıştır. Dünya genelinde ..
Aydın Oto
0 Yorum
Aydın Oto firması Fiat Yetkili Servisi olarak çalışmalarına başlamış ve uzun yıllardır çalışmalarına devam etmektedir. Fiat markalı araçlarla alakalı her tür hizmeti alabilec..
Koç Topluluğu kurucusu olan merhum Vehbi Koç tarafından önce Otokoç Otomotivin temelleri atılmıştır. Daha sonrasında tüm çözümler bir çatı altınd..
İnci Otomotiv
0 Yorum
İnci Otomotiv firması İstanbul Beyoğlu ilçesinde Renault ve Dacia markalarının yetkili servisi olarak tüketici huzurlarında servis hizmeti sunmaktadır. Satış sonrası gerekli olan arıza ona..
Kemal Tepretoğulları Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. firması Renault ve Dacia markalarının hem yetkili servisi hem de yetkili satıcısıdır. Firma hem İstanbul Kadıköy ilçesinde hem de yine İstan..