En İyi 10 Oto Bakım Servisi

Türkiye Geneli En İyi 10 Oto Bakım Servisi

Size en yakın yerde oto bakımı konusunda en iyi hizmeti sunan 10 firmayı sayfamızda sıraladık.
Filtrele
44

Birmot Beylikdüzü ..

Koç Topluluğu kurucusu olan merhum Vehbi Koç tarafından 1928 tarihinde Ford Motor Company acenteliği Ankara da alınmıştır. Bu sayede Koç Holding ilk olarak otomotiv sektörü yatırımı olarak Otokoç Otom..
İstanbul / Beylikdüzü / Barış
0
44

Birmot Kuruçeşme Ş..

Koç Topluluğuna ait Otokoç Otomotiv bünyesinde bulunan Birmot, Beşiktaş Kuruçeşme caddesinde kurduğu tesisinde Lancia, Alfa Romeo ve Jeep markalı araçların satışını ayrıca satış sonrası servis hizmeti..
İstanbul / Beşiktaş / Arnavutköy
0
44

Birmot Suadiye Şub..

Otokoç Otomotiv bünyesinde olan Birmot, Suadiye de bulunan showroom mağazasında Alfa Romeo, Lancia, Fiat Jeep gibi önemli markaya sahip olan araçların satış hizmetini sunmaktadır. Sıfır araç satışı ya..
İstanbul / Kadıköy / Suadiye
0
44

Çiftçiler Holding..

Çiftçiler Holding 1949 tarihinde Chrysler birlikteliğinin beraberinde doğan denetimleri sayesinde Alfa Romeo, Lancia, Chrysler, Jeep, Dodfe markalarının satışı ile birlikte satış sonrası servis hizmet..
İstanbul / Beşiktaş / Nispetiye
0
44

Çiftkurtlar Grup

Çiftkurtlar Grup 1951 tarihinde kurulmuş bir şirkettir. Kurucusu Necdet Çeliktir ve kuruluş yeri İstanbul ilidir. Müşteri memnuniyeti politikası ile hizmet sunan firma ülkemizin dört bir yanından otom..
İstanbul / Sarıyer / Maslak
0
44

Mengerler Ataşehir..

Mengerler Ticaret Türk A.Ş. firması Ahmet Veli Menger Holding A.Ş. grubunun otomotiv sektöründeki temsilcisidir. Firma 1939 tarihinde kurulmuştur. 20 yıl sonrasında firma Daimler Benz AG. nin ülkemizd..
İstanbul / Ataşehir / Küçükbakkalköy
0
44

Aston Martin Turke..

Aston Martin Türkiye Distiribütörü olan D&D Motorlu Araçlar A.Ş. firması müşteri memnuniyetini esas alarak sektörünün bir numaralı hizmetlerini sunmaktadır. Firma dünyanın sayılı güzellikleri arasında..
İstanbul / Sarıyer / Maslak
0
44

Doğuş Oto Esenyurt..

Doğuş Oto firması ülkemizde önemli 6 araç markasının İstanbul Esenyurt ilçesinde sıfır araç, ikinci el araç, yedek parça, araç satışı, satış sonrası arıza onarım, tamir, bakım, aksesuar ve yedek parça..
İstanbul / Esenyurt / Zafer
0
44

Doğuş Oto Kartal Ş..

Ülkemizde hemen her bir otomobil severler tarafından bilinen ve güvenilen Doğuş Oto firması İstanbul Kartal da bulunan mağazasında 6 önemli araç markasının yetkili servis hizmet ve satışını sunmaktadı..
İstanbul / Kartal / Hürriyet
0
44

Doğuş Oto Maslak Ş..

Ülkemizde tüm otomobil severler tarafından bilindiği gibi yıllardır da tercih edilen Doğuş Oto firması İstanbul Maslak/Sarıyer ilçesinde bulunan ofisinde 6 araç markasına yetkili servis olarak hizmet ..
İstanbul / Sarıyer / Maslak
0