En İyi 10 Öğrenci Servis Taşımacılığı Firması

Türkiye Geneli En İyi 10 Öğrenci Servis Taşımacılığı Firması

Size en yakın yerde en iyi öğrenci servis taşımacılığı hizmeti sunan 10 firması aşağıda sunduk.
Filtrele
44

Gökay Turizm

Gökay Turizm firması sektöründe Gökay Ulaşım Hiz. Tur. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. unvanı ile bulunarak, kurulduğu ilk günden bu yana personel taşımacılığı, öğrenci taşımacılığı, tur taşımacılığı ve gezi..
İstanbul / Sancaktepe / Safa
0
44

Göknur Turizm

Göknur Turizm firması kurulduğu ilk günden bu yana taşımacılık sektöründe hizmet vermektedir. Personel taşımacılığı ile birlikte, öğrenci taşımacılığı, gezi organizasyonları için taşımacılık hizmetler..
İstanbul / Beylikdüzü / Yakuplu
0
44

Tekeli Tur Servis ..

Tekeli Tur Servis Taşımacılığı firması 1989 tarihinden bu yana personel taşımacılığı sektöründe hem kaliteli hem de emniyetli hizmetler sunmaktadır. Firma 2014 tarihi itibari ile kurumsal olarak çalış..
İstanbul / Kağıthane / Talatpaşa
0
44

Petek Tur

Petek Tur firması 1993 tarihinden bu yana personel ve öğrenci taşımacılığı sektörünün içinde yer alarak genç ve dinamik kadrosu ile sektörünün en iyi hizmetlerini sunmaktadır. Firmanın öğrenci taşıma..
İstanbul / Maltepe / Bağlarbaşı
0
44

Özsoyer Turizm

Özsoyer Turizm firması 2000 tarihinden bu yana taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Personel taşımacılığı konusunda istikrarlı bir şekilde gelişmeye devam eden firma sektörün önde gelen kuruluşlarından bi..
İstanbul / Maltepe / Zümrütevler
0
44

Meva Turizm

Meva Turizm firması 2009 tarihinde kurulmuştur. Sektöründeki bilgi ve deneyimlerini ise 1998 tarihinden bu yana taşımıştır. Personel taşımacılığı ile diğer taşımacılık faaliyetlerini en başarılı şekil..
İstanbul / Küçükçekmece / İkitelli OSB
0
44

Yavuzer Turizm

Yavuzer Turizm firması 1995 tarihinde tek bir araç ile şahıs firması olarak çalışmalarını başlatmıştır. 2000 li yıllara gelindiğinde ise firma kurumsallaşmıştır. Firma bünyesinde 25 e yakın öz sermaye..
İstanbul / Ümraniye / İnkılap
0
44

Mimtur Turizm

Mimtur Turizm 1987 tarihinde kurularak araç-oto-araba kiralama, öğrenci taşıma ve personel taşıma hizmeti sunmaktadır. Günümüze kadar başarılarını devam ettiren firma, insan can ve mal güvenliğini kor..
İstanbul / Zeytinburnu / Merkez Efendi
0
44

Doğuş Turizm

Doğuş Turizm hizmete 1993 tarihinde başlamıştır. Taşımacılık sektöründe müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma 1995 tarihinden bu yana kurumsal bir yapıya geçerek sektöründe kurumsal hizmet verme..
İstanbul / Kağıthane / Çeliktepe
0
44

Tetik Tur

Firma çalışmalarını 1983 tarihinde İplik A.Ş ye verilen personel taşımacılığı hizmeti ile başlatmıştır. Günümüzde Ören Bayan markası ile bilinen İplik A.Ş. uzun süre Tetik Tur dakikliği ile beraber gü..
İstanbul / Küçükçekmece / Kemalpaşa
0