Türkiye Geneli

Filtrele
70

ADA CHARTERING

Ada Chartering firması İstanbul Kadıköy ilçesinde yer alan ofisinde ağırlıklı olarak genel yük, proje ve kuru yük taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Taşınması gereken yüklerin zamanında yerine ulaşması..
İstanbul / Kadıköy / Koşuyolu
0
61

Defans Market

Defans Market, Dec Bilişim Ltd. Şti. ne aittir. Firma haşere ilaçlama sektöründe her tür zararlı böcek, kemirgen ve haşerelerin ilaçlanmasında kullanılan ilaçların satışını yapmaktadır. Firma satış ya..
İstanbul / Şişli / Halil Rıfat Paşa
0
46

Teleservice Maltep..

Teleservice Maltepe Servisi 1985 tarihinde kurulmuştur. 1992 tarihinde Nokia tarafından garantili arıza onarım teknik servis olarak yetki almıştır. Sonrasında ise Ericsson, Motorola, Bosch (Dancall), ..
İstanbul / Maltepe / Bağlarbaşı
0
46

Clean Life Haşere ..

Clean Life Haşere İlaçlama ve Kontrol Hizmetleri firması 2004 tarihinde İstanbul ilinde kurulmuştur. 10 yıldan daha uzun süredir deneyimi bulunan firma şube ağları ile 50 den fazla şehirde hizmetlerin..
İstanbul / Kadıköy / Kozyatağı
0
45

Eha-As Asansör

Eha-As Asansör San. Ve Tic. Ltd. Şti. firması kurulduğu ilk günden bu yana müşterilerinin can ve mal güvenliğini düşünmektedir. Her zaman müşterilerini düşünerek çalışan firma bulunduğu sektörde yaptı..
İstanbul / Kadıköy / Rasimpaşa
0
45

Ermas Asansör

Ermas Asansör firması 1986 tarihinde Erol Erbirer, Nejat Erbirer, Memet Karadeniz ve Savaşal Sayın tarafından kurulmuş bir firmadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar sunarak ve bu çalışmaları da ..
İstanbul / Kadıköy / Zühtüpaşa
0
45

Çağın Kuru Temizle..

İstanbul Kadıköy ilçesinde kuru temizleme konusunda müşterilerine beklediği hizmeti yıllardır sunmakta olan Çağın Kuru Temizleme firması, dün olduğu gibi bugünde huzurlarınıza memnuniyetinizi sağlamak..
İstanbul / Kadıköy / Suadiye
0
44

Casper Plaza

Casper; 1991 tarihinde Üniversite mezunu 3 Bilgisayar Mühendisi genç tarafından kurulmuş bir şirkettir. Firma bugün birçok servis ağı ile en iyi bilgisayar hizmetlerini sağlamaktadır. Ümraniye ilçesin..
İstanbul / Ümraniye / Fatih Sultan Mehmet
0
44

Garanti Servis

Garanti Servis Samsung Yetkili Servis Merkezi olarak 17 yıldan daha uzun süredir sektördedir. Samsung markalı beyaz eşya (kurutma makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi gibi), ..
İstanbul / Eyüp / Güzeltepe
0
44

Evser Teknik

Yıllar öncesinde kurularak klima, beyaz eşya ve elektronik alanında hizmetlerini başlatan firma, birçok markanın yetkili resmi servisi olarak çalışmalarına devam etmektedir. Beyaz eşya alanında Miele,..
İstanbul / Kağıthane / Çeliktepe
0