En İyi 10 Müze Temizliği Firması

Türkiye Geneli En İyi 10 Müze Temizliği Firması

Bulunduğunuz yere en yakın mesafede müze temizliği konusunda en iyi hizmeti alabileceğiniz 10 firmayı aşağıda sunduk.
Esma Temizlik
0 Yorum
Esma Temizlik firması kurulduğu günden bu yana profesyonel bireysel ve kurumsal olarak temizlik sektöründe hizmet sunmaktadır. Firma özellikle de İstanbul Avrupa Yakasında olan Beylikdüzü, Avcılar, Es..
Eray Grup
0 Yorum
Eray Grup Temizlik & İlaçlama Sosyal Hizmetler firması uzun yıllar önce Bakırköy ilçesinde çalışmalarını başlatmıştır. Sonrasında artan talepler ve işlerin yoğun olması sebebiyle Taksim bölgesine yani..
Temizlik sektöründeki çalışmalarını uzun yıllar önce başlatmış olan Entegre Group firması anlık ve sürekli ihtiyaç olan temizlik sektörüne kendi deneyimlerini, teknolojideki gelişmeleri de ekleyerek m..
Entegre Group firması temizlik sektöründeki çalışmalarına uzun yıllar önce başlamıştır. Anlık ve sürekli hizmet ihtiyaçlarına en gelişmiş teknolojiyi kullanarak karşılık veren firma işini de her zaman..
Alpin Temizlik ve Halı Yıkama firması 2001 tarihinde kurulmuş ve çalışmalarını başlatmıştır. İşini uzmanına bırakan firma sadece temizlik değil aynı zamanda halı yıkama konusunda da farklı şubeleri il..
Şentürk Temizlik ve Halı Yıkama Hizmetleri firması 1990 tarihinde çalışmalarını başlatmış ve bu zamana kadar gelmeyi başarmıştır. En uygun fiyata kaliteli temizlik hizmetleri sunmayı ilke haline getir..
Berkay GTS firması hizmet sektörüne adım attığı günden bu yana sektörünün en iyi hizmetlerini sunarak liderliğini korumaktadır. Firma grubu birçok sektörün bir araya gelmesi ile oluşturulmuştur. Temiz..
Çağser Özel Güvenlik firması kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ilkesini kabul ederek çalışmış ve bu sorumluluğun bilincinde hareket etmiştir. Firma güvenlik sektörünün yanı sıra temizlik ve..
Deça Özel Koruma firması Deça Hizmetler Gruplarının bir şirketidir. Firma bünyesindeki personelleri daimi şekilde eğitimde tutarak huzurlarınıza çıkarmakta ve size güvenlik sektöründe en iyi hizmetler..
A&B Grup Özel Güvenlik firması 2007 tarihinde kurulmuştur. Firma bugüne kadar birçok ilke imza atmıştır. Güvenlik ve gözetim hizmetlerinin yanı sıra güvenlik eğitimi hizmetleri, temizlik hizmetleri, p..