En İyi 10 Motorlu Kurye Firması

Türkiye Geneli En İyi 10 Motorlu Kurye Firması

Size en yakın bölgede motorlu kurye ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabileceğiniz 10 firmayı aşağıda sıraladık.
Filtrele
44

Moto Kurye

Moto Kurye 1992 den bu yana İstanbul ilinin her sokağına kurye hizmeti vermektedir. Sektördeki çoğu firma teknik ve yasal şartları yerine getirmediğinden dolayı P1 ve K2 belgelerine firma sahiptir. Fi..
İstanbul / Şişli / Mecidiyeköy
0
44

Teknik Kurye

Teknik Kurye firması uzun dönemlerden bu yana İstanbul ilinin bir ucundan diğer ucuna dolaşarak tüm gönderilerinizi sorunsuz ve zamanında teslim etmek için çalışmaktadır. Teknik Kurye firması müşteril..
İstanbul / Sultanbeyli / Battalgazi
0
44

Fiber Kurye

Fiber Kurye A.Ş. İstanbul Şişli ilçesindeki merkez ofisinde her tür kurye işlemlerini başarılı, sorunsuz ve en güvenilir şekilde gerçekleştirmektedir. İstanbul bölgesi için motorlu kurye ihtiyaçlarını..
İstanbul / Şişli / Halil Rıfat Paşa
0
44

Kuryemex Express

Kuryemex Express firması gönderilerinizi navigasyon sistemi ile her an için takip eder. Müşterilerine sunduğu takip kodu ile kişisel olarak da kuryelerinizi takip edebilme seçeneği sunar. Kuryeleriniz..
İstanbul / Beykoz / Kavacık
0
44

İnci Kurye

İnci Kurye her tür kurye ve kargo hizmetlerini İstanbul Anadolu Yakası, Avrupa Yakası, Yurt İçi, Yurt Dışı Uçak Kargo şeklinde gerçekleştirmektedir. Ulaştırılmasını istediğiniz her tür kargo ve kurye ..
İstanbul / Ümraniye / İstiklal
0
44

Rekor Kurye

Rekor Kurye 2000 tarihinde kurulmuştur. Kurucusu Ergün Bahçeci dir. Firma kurulduğu ilk günden bu yana dağıtım hizmetleri alanında hizmetlerini başlatmış, müşterilerine uçak kargo, kiralık kurye, moto..
İstanbul / Güngören / Ortabayır
0
44

Özgüven Kurye

Özgüven Lojistik Taşımacılık Moto Kurye ve Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti. 13 senelik deneyimle taşımacılık ve lojistik sektöründe hizmettedir. Şirketin gereksinimi olan moto kurye hizmetini sağlamak adı..
İstanbul / Bahçelievler / Şirinevler
0
44

Akademi Grup

Akademi Grup Kurumsal Temizlik Dağıtım Sistemleri Servis Hizmetleri Gıda San. Ve Tic. Ltd. Şti. 1997 tarihinde kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana da temizlik sektörünün her zaman en iyi hizmetlerin..
İstanbul / Şişli / Halil Rıfat Paşa
0
43

Karmeda Kurye

Karmeda Kurye İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. her tür sağlık ve acil kuryelerinizi en güvenilir ve hızlı şekilde teslim etmektedir. İstanbul Anadolu Yakasına 12 saatte, Marmara Bölgesine ise özel araçlarla g..
İstanbul / Bahçelievler / Yenibosna Merkez
0
43

Tam Dağıtım

Tam Dağıtım, lojistik hizmetler ayrıca nakliyat sektöründe 20 yıllık deneyime sahiptir. Firma kendini yenileyerek ve geliştirerek dağıtım sektörü alanında açıkları kapatma yolunda hızla ilerlemektedir..
İstanbul / Eyüp / Topçular
0