En İyi 10 Mont Temizleme Firması

Türkiye Geneli En İyi 10 Mont Temizleme Firması

Kuru temizleme sektöründe size en yakın mont temizleme hizmeti sunan 10 firmayı aşağıda listeledik.
Filtrele
70

Dry House

Dry House firması kurulduğu günden bu yana kuru temizleme aynı zamanda koltuk-halı yıkama ve terzi işlemlerini uzman ekibi ile gerçekleştirmektedir. Profesyonel ve son teknoloji makineleri ile hizmet ..
İstanbul / Üsküdar / Bulgurlu
0
70

Dry Kadınca Kuru T..

Dry Kadınca Kuru Temizleme ve Terzi adı altında hizmet sunan firma, sektöründe oldukça başarılıdır ve çalışmalarını da her zaman kesintisiz olarak gerçekleştirmektedir. Kurut temizleme alanında hizmet..
İstanbul / Kadıköy / Göztepe
0
70

Dry Nar Kuru Temiz..

Dry Nar Kuru Temizleme firması İstanbul Şişli ilçesinde yer alan dükkanında kuru temizleme, ütüleme, terzi, giysi tadilat konusunda müşterilerinin beklediği hizmeti sunmaktadır. Yıllardır tüketici bek..
İstanbul / Şişli / Halaskargazi
0
70

Dry Papatya Kuru T..

Dry Papatya Kuru Temizleme firması uzun zamandır sektöründe müşterilerine istediği hizmeti istediği fiyat ve kalitede sunmaktadır. Sadece kuru temizleme alanında değil aynı zamanda ütüleme, halı yıkam..
İstanbul / Başakşehir / Bahçeşehir 2.Kısım
0
70

Dry Papyon

Dry Papyon firması Beste Group bünyesinde bulunan bir kuruluştur. 2000 li tarihinin başlarında Ataşehir ilçesinde küçük bir kuru temizleme atölyesinde çalışmalar başlamıştır. Kurucusu İbrahim Usta dır..
İstanbul / Ataşehir / Atatürk
0
45

Çağın Kuru Temizle..

İstanbul Kadıköy ilçesinde kuru temizleme konusunda müşterilerine beklediği hizmeti yıllardır sunmakta olan Çağın Kuru Temizleme firması, dün olduğu gibi bugünde huzurlarınıza memnuniyetinizi sağlamak..
İstanbul / Kadıköy / Suadiye
0
44

Nehir Kuru Temizle..

Nehir Kuru Temizleme firması her şeyden önce işini severek yapan ekibi ile bir çatı altında toplanarak sektörünün en iyi hizmetlerini sunmaktadır. Profesyonel kuru temizleme hizmeti almak isteyen herk..
İstanbul / Bahçelievler / Yenibosna Merkez
0
44

Volkan Kuru Temizl..

Volkan Kuru Temizleme firması 1960 tarihinde İstanbul Erenköy de kuru temizleme ve gömlek kolası ile ilk şubesini açmıştır. 1970 li tarihlerde ise kuru temizleme fabrikasının kuruluşunu yapmıştır. Fir..
İstanbul / Güngören / Sanayi
0
44

Eko Dry

Klasik yöntemler ile uygulanan kuru temizleme işlemlerinde, kimyasal çözücü direk kıyafetlere temas ettiği için kıyafetler üzerinde atık bırakabilir. Bu ise birçok cilt hastalığına neden olabilir. ECO..
İstanbul / Üsküdar / Acıbadem
0
44

Dry Service Acarke..

Kuru temizleme sektörünün günümüzde ne derece önemli olduğunun bilincinde olarak 2005 tarihinde sektöre giriş yapan Dry Service firması, alanında başarılı olarak ve kendinden emin adımlar atarak birço..
İstanbul / Beykoz / Acarlar
0