En İyi 10 Kuruyük Gemi Kiralama Firması

Türkiye Geneli En İyi 10 Kuruyük Gemi Kiralama Firması

Size en yakın bölgede en iyi 10 kuruyük gemi kiralama hizmeti sunan firmaları sıraladık.
Filtrele
70

Alize Gemi Kiralam..

Alize Gemi Kiralama ve Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti firması 2005 tarihinde kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana sektöründe en iyi hizmetleri sunmaktadır. Firmanın her zaman için amacı mükemmeliyettir...
İstanbul / Kadıköy / Hasanpaşa
0
70

Diler Holding

Diler Holding firması kurulduğu günden bu yana demir çelik, enerji, liman işletmeleri, banka, turizm ve denizcilik gibi daha birçok alanda hizmet sunmaktadır. Denizcilik alanında gemi kiralama ve işle..
İstanbul / Beyoğlu / Emekyemez
0
47

Delta Denizcilik

Delta Denizcilik ve Tic. A.Ş. 1973 tarihinin sonlarına doğru İstanbul da kurulmuş bir şirkettir. Firma; tüm Türk limanlarında gemi acenteliği, dünya çapında konteyner taşımacılığı, kargo harekatı, çel..
İstanbul / Beykoz / Kavacık
0
45

Akmar Denizcilik

Akmar Denizcilik Sn. Necdet Aksoy tarafından kurulmuş bir firmadır. Firma; Gemi Kiralama, Sigorta, SP Brokerliği, Stevedoring başta olmak üzere birçok alanda 30 yıldan daha uzun süredir hizmet sunmakt..
İstanbul / Ataşehir / Küçükbakkalköy
0
45

Aruna Denizcilik

ARUNA Denizcilik Ltd. Şti. 2010 tarihinde gemi taşımacılığı yapmakta olan gemilerin yönetimine katılma düşüncesi ile kurşunlu gemi sahibi ve yönetim firması olarak kurulmuş bir şirkettir. Üç Hyundai S..
İstanbul / Esenler / Oruç Reis
0
44

Marinsa Denizcilik

Marinsa Denizcilik kuruluş tarihinden bu yana dökme yük gemileri için; kiralama, teknik, ticari, sigortalar, ikmal, personel, ISM, gibi konularda komple işletmecilik hizmeti sunmaktadır. Tankerler içi..
İstanbul / Üsküdar / Küçüksu
0
44

Densan Shipping

Densan firması 1968 tarihinde kurulmuştur. Sektöründe müşteri kargolarına özen gösteren bir firmadır. Bir gemi yönetim firması denilebilir. Kargo sahiplerine ve kıymetli yüklerin refahına önem veren f..
İstanbul / Beyoğlu / Kılıçali Paşa
0
44

İnce Denizcilik

İnce Denizcilik Grubu 1967 tarihinde Ahmet Bedri İnce tarafından kuruluşu gerçekleştirilmiş bir şirkettir. Firma gemi üretimi ile birlikte; gemi kiralama, arıza onarım sonrası gereken ihtiyaçların kar..
İstanbul / Üsküdar / Altunizade
0
44

Mardaş Marmara Den..

Mardaş Marmara Deniz İşletmeciliği firması Ambarlı Liman Tesislerinde bulunmaktadır. Liman işletmeciliği faaliyetleri 1991 tarihinde başlamıştır. Firma; liman işletmesi, armatörlük, gemi işletmeciliği..
İstanbul / Beylikdüzü / Yakuplu
0
44

Pacific Denizcilik

Firma hizmetlerini 1999 tarihinde Pacific Denizcilik Ajansı olarak başlatmıştır. Gemi yönetimi, gemi kiralama ve aracılık, gönderi ajansları, gemi onarımları, proje ve lojistik gibi hizmetleri sağlama..
İstanbul / Tuzla / Postane
1