En İyi 10 Koltuk Yıkama Firması

Türkiye Geneli En İyi 10 Koltuk Yıkama Firması

Bölgenize en yakın yerde en iyi koltuk yıkama hizmeti sunan 10 farklı firmayı aşağıda sizin için sıraladık.
Filtrele
44

Adviseist Limited

Adviseist Limited firması endüstriyel dağcılık, iple erişim, yüksek işler, dış cephe cam silme, tadilat ve inşaattan sonraki temizlik işlemleri, genel temizlik uygulamaları, halı koltuk yıkama, zemin ..
İstanbul/Zeytinburnu/Gökalp
0
44

Akgün Grup

Akgün Temizlik firması 1989 tarihinde kurulmuş ve o günden bu yana temizlik sektöründe en iyi hizmetleri sunmaktadır. Firma bünyesindeki profesyonel ekibi ile her tür temizlik, dekorasyon, granit ve m..
İstanbul/Zeytinburnu/Gökalp
0
44

Aksa Temizlik

Aksa Temizlik firması temizlik sektöründe en kaliteli hizmetleri sunabilmek amacı ile var olmuş bir firmadır. Ev ve iş yeri başta olmak üzere her tür temizlik hizmetlerini işinin uzmanı ile sunar. Müş..
İstanbul/Sarıyer/Ayazağa
0
44

ARN Temizlik

Arn Temizlik Danışmanlık ve Organizasyon firması İstanbul Kağıthane ilçesinde müşterilerine temizlik konusunda en iyi hizmeti sunmaktadır. Profesyonel ekibi ile huzurlarınıza çıkan firma sektörünün en..
İstanbul/Kağıthane/Çağlayan
0
44

Ataşehir Temizlik ..

Ataşehir Temizlik & Danışmanlık Hizmetleri firması özellikle de temizlik sektöründe müşterilerinin beklediği hizmetleri beklediği şekilde sunar. Ev, ofis, inşaat ve tadilat sonrası, plaza, villa, duva..
İstanbul/Ataşehir/Kayışdağı
0
44

Avant Temizlik

Avant Temizlik şirketi kurulduğu günden bu yana kalite odaklı hizmetler sunmaktadır. Uzun yıllardır sektörünün en başarılı hizmetlerini sunmuş olan firma, daha uzun yıllardır huzurlarınızda olabilmek ..
İstanbul/Küçükçekmece/Kartaltepe
0
44

Avrupa Grup

Avrupa Grup firması kurulduğu günden bu yana birçok alanda teknik servis hizmetleri sunmaktadır. Yıllardır işini profesyoneli ile yapan firma kullanıcılarının karşısına yine en iyi hizmetleri sunabilm..
İstanbul/Şişli/Mecidiyeköy
0
44

Aypak Temizlik

Aypak Temizlik & Hizmet Yönetimi Tur. Tic. Ltd. Şti. firması kurulduğu günden bu yana temizlik sektöründe deneyimi bulunan ekibi ile çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Her tür temizlik işlerinde en b..
İstanbul/Maltepe/Cevizli
0
44

Bağcı Grup Temizli..

Bağcı Grup İstanbul başta olmak üzere tüm Marmara Bölgesi genelinde bulunan kurum ve özel kuruluşlara temizlik hizmeti vermek adına kurulmuştur. Sektöründeki en başarılı hizmetleri sunmakta olan firma..
İstanbul/Kağıthane/Hürriyet
0
44

Bel-Pak Temizlik

Bel-Pak Temizlik şirketi 1994 tarihinde kurulmuştur. Amacı kısa sürede hedefine ulaşmak olan firma uzun yıllardır birçok personeli ile sektörünün en iyi hizmetlerini vermektedir. Firma çalışanları par..
İstanbul/Kadıköy/Acıbadem
0