En İyi 10 Klima Servisi

Türkiye Geneli En İyi 10 Klima Servisi

Size en yakın yerde en iyi klima servisi hizmeti sunan 10 farklı firmayı aşağıda listeledik.
Filtrele
491

Kombi Tamircisi

Kombi Tamircisi firması 1994 tarihinden bu yana kombi, şofben, kazan, brülör, kaskad sistem sektöründe müşterilerine en iyi hizmeti sunarak hemen her tür arızada çözüm garantisi sunmaktadır. Yılların ..
İstanbul/Kartal/Esentepe
1
71

Kombi Hocası

Kombi Hocası firması 1994 tarihinden bu yana kombi, klima, şofben, brulör, kazan, kat kaloriferi konusunda kullanıcılarına en iyi hizmeti vermektedir. Çalışmalarında odaklandığı konu kullanıcılarının ..
İstanbul/Kartal/Esentepe
0
45

Baran Isı

Baran Mühendislik 1992 tarihinde ısıtma, soğutma, havalandırma sektörü ve taahhüt uygulamaları konusunda hizmet sektörüne adım atmış ve 10 yıl içerisinde büyümüştür. Baran Isı firması Baymak A.Ş. nin ..
İstanbul/Zeytinburnu/Seyitnizam
0
44

Garanti Servis

Garanti Servis Samsung Yetkili Servis Merkezi olarak 17 yıldan daha uzun süredir sektördedir. Samsung markalı beyaz eşya (kurutma makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi gibi), ..
İstanbul/Eyüp/Güzeltepe
0
44

Akademi Mühendisli..

Akademi Mühendislik ve Makine San. Tic. Ltd. Şti. 2007 tarihinde kurulmuştur. Kurucusu Makine Mühendisi Esin Bakır dır. Firma Mitsubishi Electric yetkili servisidir. Mitsubishi Electric iklimlendirme ..
İstanbul/Kadıköy/Hasanpaşa
0
44

TNC Mühendislik

TNC Mühendislik 2007 tarihinde Teoman Coşkun tarafından kurulmuş bir şirkettir. Firma Daikin-Airfel, Olefini ve Viessmann yetkili servis konumunda, arıza onarımı, bakım, montaj (takma) ve demontaj (sö..
İstanbul/Kadıköy/Sahrayı Cedit
0
44

Evser Teknik

Yıllar öncesinde kurularak klima, beyaz eşya ve elektronik alanında hizmetlerini başlatan firma, birçok markanın yetkili resmi servisi olarak çalışmalarına devam etmektedir. Beyaz eşya alanında Miele,..
İstanbul/Kağıthane/Çeliktepe
0
44

Ünal Teknik Servis..

Ünal Teknik Servis firması Beykoz Baymak Yetkili Servis olarak hizmet sunmaktadır. Her tür Baymak cihazları için arıza onarım, bakım, kurulum, montaj (takma), demontaj (sökme) hizmeti sunmaktadır. Bay..
İstanbul/Beykoz/Yeni Mahalle
0
44

Analiz Servis

Analiz Servis Şile, Çekmeköy ve Sancaktepe ilçelerinde Baymak Isıtma ve Soğutma sistemleri için yetkili servis konumunda hizmet vermektedir. Baymak markalı her tür cihazın arıza onarım, montaj (takma)..
İstanbul/Çekmeköy/Güngören
0
44

Kent Teknik

Kent Teknik 2012 tarihinde Yetkili Servis Merkezi unvanı ile hizmete başlamıştır. Firma her tür Baymak kombi, klima, hidrofor, kazan, brülör arıza onarımı, bakımı, montajı (takma), demontajı (sökme), ..
İstanbul/Pendik/Kavakpınar
0