En İyi 10 Kişiye Özel Güvenlik Firması

Bölgenize en yakın yerde kişiye özel güvenlik-koruma hizmetlerini en iyi şekilde sunan 10 firmayı aşağıda sıraladık.
EFA Güvenlik
0 Yorum
EFA Güvenlik firması 2007 tarihinde kurulmuştur. Firma kurulduğu günden bu yana sektöründe müşterilerine her zaman beklediği hizmeti sunmuştur ve sunmaya da devam etmektedir. 600 den fazla resmi serti..
TAV Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. firması 1998 tarihinde çalışmalarını başlatmıştır. Atatürk Havalimanı Yeni Dış Hatlar Terminali ve Katlı Otopark inşaatının başlamasının ardından orada Özel Güvenlik ..
Çeka Güvenlik
0 Yorum
Çeka Güvenlik firması profesyonel ekibiyle sektöründe en iyi ve en kaliteli hizmetleri sunmaktadır. Yaşam alanlarınızda risk oluşturabilecek her tür duruma karşı koruyan ve ..
Magus Özel Güvenlik firması kurulduğu günden bu yana insan yaşantısının önemli olduğunun bilinci ile hareket etmiş ve güvenlik sektöründe her alanda hizmet sunmuştur..
Ritim Grup
0 Yorum
Ritim Grup firması 2014 tarihinde kurulmuştur. Özel güvenlik hizmetleri, güvenlik sistemleri, yönetim ve temizlik hizmetleri sunmaktadır. Hizmete başlamadan önce ihtiyaca g&ou..
Performans Özel Güvenlik firmasının kuruluş tarihi 2013 yılıdır. Firma kurulduğu günden bu yana güvenlik alanında müşterilerine beklediği kaliteli hizmetleri sunmaktadır. Bulu..
İntermega Güvenlik firması kurulduğu günden beri hizmet alanını genişletmiştir. Yıllardır yenilikçi yapısı ile hareket eden ve kendini sürekli geliştiren firma ülkemizin g&u..
Nas Güvenlik Hizmetleri firması kurulduğu günden bu yana insanların her alanda can ve mal güvenliğini korumak için kendini odaklandırmıştır. Uzman ekibi ile birçok alanda ..
Bin Sat Koruma ve Özel Güvenlik Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. firması 1996 tarihinde kurulmuştur. Kurucuları Arafat Bingöl ve Cengiz Bingöl kardeşlerdir. Firma Binsat Şirketler Grubunu..
Doruk Güvenlik
0 Yorum
Doruk Güvenlik ve Güvenlik Eğitim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. 2003 tarihinde kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana sektöründe kullanıcılarına umduğu hizmeti sunmaktadır. Bünyesindeki 1000 den fazla perso..