En İyi 10 Kişiye Özel Güvenlik Firması

Türkiye Geneli En İyi 10 Kişiye Özel Güvenlik Firması

Bölgenize en yakın yerde kişiye özel güvenlik-koruma hizmetlerini en iyi şekilde sunan 10 firmayı aşağıda sıraladık.
Filtrele
70

Doruk Güvenlik

Doruk Güvenlik ve Güvenlik Eğitim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. 2003 tarihinde kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana sektöründe kullanıcılarına umduğu hizmeti sunmaktadır. Bünyesindeki 1000 den fazla perso..
İstanbul / Şişli / Gülbahar
0
70

ECS Güvenlik Hizme..

ECS Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti. firması güvenlik sektöründe 1995 tarihinden beri hizmet sunmaktadır. Kendini sürekli geliştiren ve geliştirdikçe de kurumsallaşan firma sağlam adımlarıyla huzurlarını..
İstanbul / Kağıthane / Seyrantepe
0
70

EFA Güvenlik

EFA Güvenlik firması 2007 tarihinde kurulmuştur. Firma kurulduğu günden bu yana sektöründe müşterilerine her zaman beklediği hizmeti sunmuştur ve sunmaya da devam etmektedir. 600 den fazla resmi serti..
İstanbul / Şişli / Esentepe
0
70

TAV Özel Güvenlik ..

TAV Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. firması 1998 tarihinde çalışmalarını başlatmıştır. Atatürk Havalimanı Yeni Dış Hatlar Terminali ve Katlı Otopark inşaatının başlamasının ardından orada Özel Güvenlik ..
İstanbul / Bahçelievler / Hürriyet
0
44

Akademi Grup

Akademi Grup Kurumsal Temizlik Dağıtım Sistemleri Servis Hizmetleri Gıda San. Ve Tic. Ltd. Şti. 1997 tarihinde kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana da temizlik sektörünün her zaman en iyi hizmetlerin..
İstanbul / Şişli / Halil Rıfat Paşa
0
44

Ataşehir Er Temizl..

Ataşehir Er Temizlik firması 2005 tarihinden bu yana kalite politikası ve mesleki tecrübesi ile müşterilerinin huzurundadır. Firma temizlik sektöründe bina, site, merdiven, ev, ofis, hastane, muayeneh..
İstanbul / Ataşehir / Barbaros
0
44

Atem Güvenlik

Atem Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti. firması 2006 tarihinde kurulmuş bir firmadır. Yalnızca güvenlik hizmetleri konusunda değil, elektronik güvenlik sistemleri (cctv) ayrıca temizlik hizmetleri de sunma..
İstanbul / Kartal / Soğanlık Yeni
0
44

Atlas Güvenlik

Atlas Güvenlik 1993 tarihinde güvenlik sektörüne adım atarak çalışmalarını başlatmış bir firmadır. Kurulduğu ilk günlerde yalnızca güvenlik personeli istihdamı, danışmanlık ve risk analizi konularında..
İstanbul / Maltepe / Altıntepe
0
44

Barış Koruma ve Gü..

Barış Koruma ve Güvenlik firması kurulduğu günden bu yana müşterilerine güven verme amacındadır. En büyük hedefi ise hizmet sektöründe en iyi olabilmektir. Bunun için de çalışanlarını özenle seçer, ke..
İstanbul / Bağcılar / Göztepe
0
44

Batur Özel Güvenli..

Batur Özel Güvenlik firmasının kurucusu Mustafa Remzi Batur dur. Firma yetkilisi 1962 tarihinde Yozgat ilinde doğmuştur. Mustafa Bey kendini her alanda geliştirerek güvenlik, temizlik, vayet otoparkı,..
İstanbul / Beylikdüzü / Cumhuriyet
0