En İyi 10 Kargo Firması

Türkiye Geneli En İyi 10 Kargo Firması

Size en yakın yerde kargo firması arayışındaysanız en iyi 10 firmayı aşağıda listeledik.
Filtrele
44

Kuryemex Express

Kuryemex Express firması gönderilerinizi navigasyon sistemi ile her an için takip eder. Müşterilerine sunduğu takip kodu ile kişisel olarak da kuryelerinizi takip edebilme seçeneği sunar. Kuryeleriniz..
İstanbul / Beykoz / Kavacık
0
44

Rekor Kurye

Rekor Kurye 2000 tarihinde kurulmuştur. Kurucusu Ergün Bahçeci dir. Firma kurulduğu ilk günden bu yana dağıtım hizmetleri alanında hizmetlerini başlatmış, müşterilerine uçak kargo, kiralık kurye, moto..
İstanbul / Güngören / Ortabayır
0
43

Tam Dağıtım

Tam Dağıtım, lojistik hizmetler ayrıca nakliyat sektöründe 20 yıllık deneyime sahiptir. Firma kendini yenileyerek ve geliştirerek dağıtım sektörü alanında açıkları kapatma yolunda hızla ilerlemektedir..
İstanbul / Eyüp / Topçular
0
42

Bis Kurye

Bis Kurye, kurye sektöründe müşterilerini memnun etmeye odaklanmış, genç ayrıca dinamik ekipten oluşan bir kuruluştur. Zamanında ve en kaliteli hizmeti verme gibi bir anlayışı benimseyerek çalışmaktad..
İstanbul / Bağcılar / Evren
0
42

Aysa Kurye

Aysa Turizm ve Uluslararası Nak. Ve Tic. Ltd. Şti, P1 yetkili belgesi ile kurye hizmeti sunar. Firma kurulduğu günden bu yana kurumsal kurye hizmeti sunmaktadır. Firma merkezi İstanbul olmak üzere Bur..
İstanbul / Bağcılar / Evren
0
41

Zip Kurye

Zip Kurye 1 Haziran 1998 tarihinde dağıtım sektöründe kalıcı, güvenilir ve kaliteli hizmetler sunabilmek amacı ile kurulmuş bir firmadır. Dağıtım hizmeti sunulan tüm firmaların gönderilerinin vaktinde..
İstanbul / Kağıthane / Hürriyet
0
41

Bizim Moto Kurye

Bizim Moto Kurye firması şehir içi motorlu taşımacılık sektöründe uzun yıllardır var olan bir firmadır. 1000 den fazla firmaya 48 motorlu kurye, 15 yaya kurye, 5 araçlı kurye hizmeti sunar. Firma kury..
İstanbul / Şişli / Gülbahar
0
41

Ata Kurye

Ata Kurye dinamik ekibi ile dağıtım sektöründe müşterilerin beklentisine en hızlı ve kaliteli hizmetleri sunmaya çalışmaktadır. Firma İstanbul Anadolu Yakası ile Avrupa Yakası arasında olan kuryelerin..
İstanbul / Ümraniye / Mehmet Akif
0
40

MD Lojistik Organi..

Merkezi Levent de olan MD Lojistik Organizasyon firması nakliyat işlerinde en iyi organizasyonu sağlayarak çalışır. Evden eve nakliyat, kargo, fabrika, depo, ofis taşımacılığı konusunda hizmet sunan f..
İstanbul / Eyüp / Topçular
0