En İyi 10 Kargo Firması

Size en yakın yerde kargo firması arayışındaysanız en iyi 10 firmayı aşağıda listeledik.
Kolumanlar Nakliyat firması şehir içi ve şehir dışı taşımacılık sektöründe önemli başarılarda bulunmuş, müşterilerine diledikleri zamanda en iyi ve kusursuz hizmetleri sunmu..
Rekor Kurye
0 Yorum
Rekor Kurye 2000 tarihinde kurulmuştur. Kurucusu Ergün Bahçeci dir. Firma kurulduğu ilk günden bu yana dağıtım hizmetleri alanında hizmetlerini başlatmış, müşterilerine uçak kargo, kiralık kurye, moto..
Zip Kurye
0 Yorum
Zip Kurye 1 Haziran 1998 tarihinde dağıtım sektöründe kalıcı, güvenilir ve kaliteli hizmetler sunabilmek amacı ile kurulmuş bir firmadır. Dağıtım hizmeti sunulan tüm firmaların gönderilerinin vaktinde..
Kuryemex Express firması gönderilerinizi navigasyon sistemi ile her an için takip eder. Müşterilerine sunduğu takip kodu ile kişisel olarak da kuryelerinizi takip edebilme seçeneği sunar. Kuryeleriniz..
Tam Dağıtım
0 Yorum
Tam Dağıtım, lojistik hizmetler ayrıca nakliyat sektöründe 20 yıllık deneyime sahiptir. Firma kendini yenileyerek ve geliştirerek dağıtım sektörü alanında açıkları kapatma yolunda hızla ilerlemektedir..
Bis Kurye
0 Yorum
Bis Kurye, kurye sektöründe müşterilerini memnun etmeye odaklanmış, genç ayrıca dinamik ekipten oluşan bir kuruluştur. Zamanında ve en kaliteli hizmeti verme gibi bir anlayışı benimseyerek çalışmaktad..
Aysa Kurye
0 Yorum
Aysa Turizm ve Uluslararası Nak. Ve Tic. Ltd. Şti, P1 yetkili belgesi ile kurye hizmeti sunar. Firma kurulduğu günden bu yana kurumsal kurye hizmeti sunmaktadır. Firma merkezi İstanbul olmak üzere Bur..
Bizim Moto Kurye firması şehir içi motorlu taşımacılık sektöründe uzun yıllardır var olan bir firmadır. 1000 den fazla firmaya 48 motorlu kurye, 15 yaya kurye, 5 araçlı kurye hizmeti sunar. Firma kury..
Ata Kurye
0 Yorum
Ata Kurye dinamik ekibi ile dağıtım sektöründe müşterilerin beklentisine en hızlı ve kaliteli hizmetleri sunmaya çalışmaktadır. Firma İstanbul Anadolu Yakası ile Avrupa Yakası arasında olan kuryelerin..
Merkezi Levent de olan MD Lojistik Organizasyon firması nakliyat işlerinde en iyi organizasyonu sağlayarak çalışır. Evden eve nakliyat, kargo, fabrika, depo, ofis taşımacılığı konusunda hizmet sunan f..