En İyi 10 İş Merkezleri Güvenlik Firması

Türkiye Geneli En İyi 10 İş Merkezleri Güvenlik Firması

Size en yakın yerde iş merkezleri güvenliği konusunda en iyi hizmeti alabileceğiniz 10 firmayı aşağıda sıraladık.
Çeka Güvenlik
0 Yorum
Çeka Güvenlik firması profesyonel ekibiyle sektöründe en iyi ve en kaliteli hizmetleri sunmaktadır. Yaşam alanlarınızda risk oluşturabilecek her tür duruma karşı koruyan ve ..
Magus Özel Güvenlik firması kurulduğu günden bu yana insan yaşantısının önemli olduğunun bilinci ile hareket etmiş ve güvenlik sektöründe her alanda hizmet sunmuştur..
Ritim Grup
0 Yorum
Ritim Grup firması 2014 tarihinde kurulmuştur. Özel güvenlik hizmetleri, güvenlik sistemleri, yönetim ve temizlik hizmetleri sunmaktadır. Hizmete başlamadan önce ihtiyaca g&ou..
Performans Özel Güvenlik firmasının kuruluş tarihi 2013 yılıdır. Firma kurulduğu günden bu yana güvenlik alanında müşterilerine beklediği kaliteli hizmetleri sunmaktadır. Bulu..
İntermega Güvenlik firması kurulduğu günden beri hizmet alanını genişletmiştir. Yıllardır yenilikçi yapısı ile hareket eden ve kendini sürekli geliştiren firma ülkemizin g&u..
Nas Güvenlik Hizmetleri firması kurulduğu günden bu yana insanların her alanda can ve mal güvenliğini korumak için kendini odaklandırmıştır. Uzman ekibi ile birçok alanda ..
Bin Sat Koruma ve Özel Güvenlik Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. firması 1996 tarihinde kurulmuştur. Kurucuları Arafat Bingöl ve Cengiz Bingöl kardeşlerdir. Firma Binsat Şirketler Grubunu..
Doruk Güvenlik
0 Yorum
Doruk Güvenlik ve Güvenlik Eğitim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. 2003 tarihinde kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana sektöründe kullanıcılarına umduğu hizmeti sunmaktadır. Bünyesindeki 1000 den fazla perso..
ECS Güvenlik Hizme..
0 Yorum
Bi Partner
ECS Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti. firması güvenlik sektöründe 1995 tarihinden beri hizmet sunmaktadır. Kendini sürekli geliştiren ve geliştirdikçe de kurumsallaşan firma sağlam adımlarıyla huzurlarını..
EFA Güvenlik
0 Yorum
EFA Güvenlik firması 2007 tarihinde kurulmuştur. Firma kurulduğu günden bu yana sektöründe müşterilerine her zaman beklediği hizmeti sunmuştur ve sunmaya da devam etmektedir. 600 den fazla resmi serti..