En İyi 10 İş Merkezleri Güvenlik Firması

Türkiye Geneli En İyi 10 İş Merkezleri Güvenlik Firması

Size en yakın yerde iş merkezleri güvenliği konusunda en iyi hizmeti alabileceğiniz 10 firmayı aşağıda sıraladık.
Filtrele
44

Akademi Grup

Akademi Grup Kurumsal Temizlik Dağıtım Sistemleri Servis Hizmetleri Gıda San. Ve Tic. Ltd. Şti. 1997 tarihinde kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana da temizlik sektörünün her zaman en iyi hizmetlerin..
İstanbul / Şişli / Halil Rıfat Paşa
0
44

Ataşehir Er Temizl..

Ataşehir Er Temizlik firması 2005 tarihinden bu yana kalite politikası ve mesleki tecrübesi ile müşterilerinin huzurundadır. Firma temizlik sektöründe bina, site, merdiven, ev, ofis, hastane, muayeneh..
İstanbul / Ataşehir / Barbaros
0
44

ABS Risk Özel Güve..

ABS firması yerli sermaye ile kurulmuş bir şirkettir. Bünyesinde 3 farklı şirket barındırmaktadır. Bu şirketlerin 1300 den fazla çalışanı vardır. Ülkemizin önde gelen güvenlik firmaları arasında ilk s..
İstanbul / Tuzla / Evliya Çelebi
0
44

Atem Güvenlik

Atem Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti. firması 2006 tarihinde kurulmuş bir firmadır. Yalnızca güvenlik hizmetleri konusunda değil, elektronik güvenlik sistemleri (cctv) ayrıca temizlik hizmetleri de sunma..
İstanbul / Kartal / Soğanlık Yeni
0
44

Atlas Güvenlik

Atlas Güvenlik 1993 tarihinde güvenlik sektörüne adım atarak çalışmalarını başlatmış bir firmadır. Kurulduğu ilk günlerde yalnızca güvenlik personeli istihdamı, danışmanlık ve risk analizi konularında..
İstanbul / Maltepe / Altıntepe
0
44

Barış Koruma ve Gü..

Barış Koruma ve Güvenlik firması kurulduğu günden bu yana müşterilerine güven verme amacındadır. En büyük hedefi ise hizmet sektöründe en iyi olabilmektir. Bunun için de çalışanlarını özenle seçer, ke..
İstanbul / Bağcılar / Göztepe
0
44

Batur Özel Güvenli..

Batur Özel Güvenlik firmasının kurucusu Mustafa Remzi Batur dur. Firma yetkilisi 1962 tarihinde Yozgat ilinde doğmuştur. Mustafa Bey kendini her alanda geliştirerek güvenlik, temizlik, vayet otoparkı,..
İstanbul / Beylikdüzü / Cumhuriyet
0
44

Bengi Grup Özel Gü..

Bengi Grup firması 1999 tarihinde kurulmuştur. Temizlik servis, özel güvenlik hizmetleri ayrıca eğitim hizmetleri konusunda sektörünün en başarılı firmaları arasında gelmektedir. Firmanın genel merkez..
İstanbul / Zeytinburnu / Seyitnizam
0
44

Boz Güvenlik

Boz Güvenlik Şirketi 1994 tarihinde başladığı hizmetlerini en iyi şekilde gerçekleştirmeye devam etme yolunda kendinden emin adımları ile ilerleyen bir firmadır. Firma kurulduğu günden bu yana kendini..
İstanbul / Şişli / İnönü
0
44

Burga Özel Güvenli..

Burga Özel Güvenlik Ltd. Şti. günümüzde gerekli olan güvenlik hizmetlerini profesyonelce sunar. Müşteri memnuniyetini önemseyen firma profesyonel ekibi ile müşterilerine her daim beklediği hizmeti sun..
İstanbul / Şişli / Kuştepe
0