En İyi 10 İnşaat Şantiye Güvenliği Firması

Türkiye Geneli En İyi 10 İnşaat Şantiye Güvenliği Firması

Size en yakın yerde inşaat ve şantiye güvenliği hizmetini en iyi şekilde sunan 10 firmayı aşağıda sıraladık.
Doruk Güvenlik
0 Yorum
Doruk Güvenlik ve Güvenlik Eğitim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. 2003 tarihinde kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana sektöründe kullanıcılarına umduğu hizmeti sunmaktadır. Bünyesindeki 1000 den fazla perso..
ECS Güvenlik Hizme..
0 Yorum
Bi Partner
ECS Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti. firması güvenlik sektöründe 1995 tarihinden beri hizmet sunmaktadır. Kendini sürekli geliştiren ve geliştirdikçe de kurumsallaşan firma sağlam adımlarıyla huzurlarını..
EFA Güvenlik
0 Yorum
EFA Güvenlik firması 2007 tarihinde kurulmuştur. Firma kurulduğu günden bu yana sektöründe müşterilerine her zaman beklediği hizmeti sunmuştur ve sunmaya da devam etmektedir. 600 den fazla resmi serti..
TAV Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. firması 1998 tarihinde çalışmalarını başlatmıştır. Atatürk Havalimanı Yeni Dış Hatlar Terminali ve Katlı Otopark inşaatının başlamasının ardından orada Özel Güvenlik ..
ABS firması yerli sermaye ile kurulmuş bir şirkettir. Bünyesinde 3 farklı şirket barındırmaktadır. Bu şirketlerin 1300 den fazla çalışanı vardır. Ülkemizin önde gelen güvenlik firmaları arasında ilk s..
Atem Güvenlik
0 Yorum
Atem Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti. firması 2006 tarihinde kurulmuş bir firmadır. Yalnızca güvenlik hizmetleri konusunda değil, elektronik güvenlik sistemleri (cctv) ayrıca temizlik hizmetleri de sunma..
Atlas Güvenlik
0 Yorum
Atlas Güvenlik 1993 tarihinde güvenlik sektörüne adım atarak çalışmalarını başlatmış bir firmadır. Kurulduğu ilk günlerde yalnızca güvenlik personeli istihdamı, danışmanlık ve risk analizi konularında..
Barış Koruma ve Güvenlik firması kurulduğu günden bu yana müşterilerine güven verme amacındadır. En büyük hedefi ise hizmet sektöründe en iyi olabilmektir. Bunun için de çalışanlarını özenle seçer, ke..
Batur Özel Güvenlik firmasının kurucusu Mustafa Remzi Batur dur. Firma yetkilisi 1962 tarihinde Yozgat ilinde doğmuştur. Mustafa Bey kendini her alanda geliştirerek güvenlik, temizlik, vayet otoparkı,..
Bengi Grup firması 1999 tarihinde kurulmuştur. Temizlik servis, özel güvenlik hizmetleri ayrıca eğitim hizmetleri konusunda sektörünün en başarılı firmaları arasında gelmektedir. Firmanın genel merkez..