En İyi 10 Hurda Araç Firması

Size en yakındaki en iyi 10 Hurda Araç Firması bu sayfamızda sizler için sıralanmıştır.
Bozgrup A.Ş.
0 Yorum
Bozgrup A.Ş. firması 2004 tarihinde kurulmuştur. Birçok faaliyet alanında hizmet veren bir firmadır. Bu faaliyet alanları arasında; trafik müşavirliği, toplu araç alım-satımı, filo ..
Lider Trafik
0 Yorum
Lider Trafik firması 25 yıldan daha uzun süredir sektöründedir. Trafik müşavirliği, sigortacılık danışmanlığı, operasyonel ve perakende araç kiralama, otomotiv sektörle..
Em-ir Trafik Müşavirliği firması 2001 tarihinde kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana da trafik müşavirliği alanında hizmet sunmaktadır. Gün geçtikçe büyüye..
Lider Geri Dönüşüm ve Kazanım Lojistik San. Tic. Ltd. Şti. firması 1950 li tarihlerde dedeleri Davut Ateş’in çerçicilik yumurta ticareti ile başlattığı ve babaları N..
Eroğlu Sac ve Demir San. Tic. Ltd. Şti. firması 1987 tarihinde kurulmuştur. Maltepe ilçesinde kurularak o dönemin şartlarına bağlı toptan hurda, demir, çelik sac, endüstri made..
Auto Ece
0 Yorum
Auto Ece firması kurulduğu günden bu güne müşteri memnuniyeti için çalışmalarına devam etmektedir. ÖTV ye uygun 92 model ve altı çekme belgeli araçların..
Çıkmacı Erhan, sektöründe oto çıkmacısı olarak uzun yıllardır görev almaktadır. Ömrünü tamamlamış araç teslim merkezi olarak hizmette olan firma aynı..
Hurda Arabam firması Ofis Trafik Müşavirliği Otomotiv Sanayi Ltd. Şti. firmasının kuruluşudur. Ofis Trafik firması 1992 tarihinde Sn. Faruk İbrahim Özbek tarafından kurulmuştur. Kurulduğu za..