En İyi 10 Havuz Temizliği Firması

Size en yakın en iyi 10 havuz temizliği firmasını aşağıdaki listede sıraladık.
Eray Grup
0 Yorum
Eray Grup Temizlik & İlaçlama Sosyal Hizmetler firması uzun yıllar önce Bakırköy ilçesinde çalışmalarını başlatmıştır. Sonrasında artan talepler ve işlerin yoğun olması sebebiyle Taksim bölgesine yani..
Temizlik sektöründeki çalışmalarını uzun yıllar önce başlatmış olan Entegre Group firması anlık ve sürekli ihtiyaç olan temizlik sektörüne kendi deneyimlerini, teknolojideki gelişmeleri de ekleyerek m..
Entegre Group firması temizlik sektöründeki çalışmalarına uzun yıllar önce başlamıştır. Anlık ve sürekli hizmet ihtiyaçlarına en gelişmiş teknolojiyi kullanarak karşılık veren firma işini de her zaman..
Depotem Ltd. Şti. firması 1995 tarihinde kurulmuştur. Firma su deposu temizliği hizmeti vermektedir. İski Eski Bölge Müdürü Engin Yazıcı başkanlığında kurulmuş bir şirkettir. Ayrıca ülkemizde ilk kez ..
Alpin Temizlik ve Halı Yıkama firması 2001 tarihinde kurulmuş ve çalışmalarını başlatmıştır. İşini uzmanına bırakan firma sadece temizlik değil aynı zamanda halı yıkama konusunda da farklı şubeleri il..
Ataşehir Temizlik & Danışmanlık Hizmetleri firması özellikle de temizlik sektöründe müşterilerinin beklediği hizmetleri beklediği şekilde sunar. Ev, ofis, inşaat ve tadilat sonrası, plaza, villa, duva..
Avant Temizlik
0 Yorum
Avant Temizlik şirketi kurulduğu günden bu yana kalite odaklı hizmetler sunmaktadır. Uzun yıllardır sektörünün en başarılı hizmetlerini sunmuş olan firma, daha uzun yıllardır huzurlarınızda olabilmek ..
BGS Temizlik
0 Yorum
BGS Temizlik firması 1991 tarihinde kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana faaliyettedir. Müşterilerini düşünen ve bu sebeple de işini yıllardır uzmanına bırakan firma teknik açıdan alacağınız her bir h..
Campak Temizlik
0 Yorum
Campak Temizlik firması 1967 tarihinde İstanbul ilinde genel olarak temizlik sektöründe hizmet vermek adına kurulmuştur. Profesyonel ekibi ile hizmet sunan firma alanındaki en başarılı çalışmaları sun..
Barış Rezidans Hizmetleri ve Proje Danışmanlığı Ltd. Şti. firması İstanbul Bahçelievler ilçesinde temizlik hizmetleri sektöründe hizmet sunmaktadır. Ev temizliğinden tutun da iş yeri ve ofis temizliği..