En İyi 10 Güvenlik Sistemleri Firması

Türkiye Geneli En İyi 10 Güvenlik Sistemleri Firması

Size en yakın yerde en iyi güvenlik sistemleri hizmeti sunan 10 firmayı aşağıda sıraladık.
Filtrele
44

Ataşehir Er Temizl..

Ataşehir Er Temizlik firması 2005 tarihinden bu yana kalite politikası ve mesleki tecrübesi ile müşterilerinin huzurundadır. Firma temizlik sektöründe bina, site, merdiven, ev, ofis, hastane, muayeneh..
İstanbul/Ataşehir/Barbaros
0
44

ABS Risk Özel Güve..

ABS firması yerli sermaye ile kurulmuş bir şirkettir. Bünyesinde 3 farklı şirket barındırmaktadır. Bu şirketlerin 1300 den fazla çalışanı vardır. Ülkemizin önde gelen güvenlik firmaları arasında ilk s..
İstanbul/Tuzla/Evliya Çelebi
0
44

Atem Güvenlik

Atem Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti. firması 2006 tarihinde kurulmuş bir firmadır. Yalnızca güvenlik hizmetleri konusunda değil, elektronik güvenlik sistemleri (cctv) ayrıca temizlik hizmetleri de sunma..
İstanbul/Kartal/Soğanlık Yeni
0
44

Atlas Güvenlik

Atlas Güvenlik 1993 tarihinde güvenlik sektörüne adım atarak çalışmalarını başlatmış bir firmadır. Kurulduğu ilk günlerde yalnızca güvenlik personeli istihdamı, danışmanlık ve risk analizi konularında..
İstanbul/Maltepe/Altıntepe
0
44

Berkay GTS Özel Gü..

Berkay GTS firması hizmet sektörüne adım attığı günden bu yana sektörünün en iyi hizmetlerini sunarak liderliğini korumaktadır. Firma grubu birçok sektörün bir araya gelmesi ile oluşturulmuştur. Temiz..
İstanbul/Şişli/Merkez
0
44

Burga Özel Güvenli..

Burga Özel Güvenlik Ltd. Şti. günümüzde gerekli olan güvenlik hizmetlerini profesyonelce sunar. Müşteri memnuniyetini önemseyen firma profesyonel ekibi ile müşterilerine her daim beklediği hizmeti sun..
İstanbul/Şişli/Kuştepe
0
44

Demirdağ Özel Güve..

Demirdağ Özel Güvenlik firması kurulduğu ilk günden bu yana en iyi ve eğitimli personelleri ile güvenlik hizmetleri sunar. Güvenlik sistemleri hizmetleri de sunan firma insanların can ve mal güvenliği..
İstanbul/Fatih/Aksaray
0
43

AB Grup Özel Güven..

A&B Grup Özel Güvenlik firması 2007 tarihinde kurulmuştur. Firma bugüne kadar birçok ilke imza atmıştır. Güvenlik ve gözetim hizmetlerinin yanı sıra güvenlik eğitimi hizmetleri, temizlik hizmetleri, p..
İstanbul/Esenyurt/Güzelyurt
0
43

Ayos Güvenlik

Ayos Güvenlik firması Ayos Group firmasının bir markasıdır. Firma Ayos İnşaat, Ayos Temizlik ve Ayos Yönetim markalarını bünyesinde barındırarak hizmet sunar. Firmanın kurulduğu ilk günden bu yana tem..
İstanbul/Sarıyer/Tarabya
0
40

A Grup Güvenlik

A Grup Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti. firması 1994 tarihinde özel güvenlik hizmetleri ve yönetim danışmanlık hizmetleri sunmak adına kurulmuş bir firmadır. Firmanın amacı müşteri odaklı hizmetler sunu..
İstanbul/Kağıthane/Seyrantepe
0