En İyi 10 Güvenlik Sistemleri Firması

Türkiye Geneli En İyi 10 Güvenlik Sistemleri Firması

Size en yakın yerde en iyi güvenlik sistemleri hizmeti sunan 10 firmayı aşağıda sıraladık.
Filtrele
70

Doruk Güvenlik

Doruk Güvenlik ve Güvenlik Eğitim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. 2003 tarihinde kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana sektöründe kullanıcılarına umduğu hizmeti sunmaktadır. Bünyesindeki 1000 den fazla perso..
İstanbul / Şişli / Gülbahar
0
70

ECS Güvenlik Hizme..

ECS Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti. firması güvenlik sektöründe 1995 tarihinden beri hizmet sunmaktadır. Kendini sürekli geliştiren ve geliştirdikçe de kurumsallaşan firma sağlam adımlarıyla huzurlarını..
İstanbul / Kağıthane / Seyrantepe
0
70

EFA Güvenlik

EFA Güvenlik firması 2007 tarihinde kurulmuştur. Firma kurulduğu günden bu yana sektöründe müşterilerine her zaman beklediği hizmeti sunmuştur ve sunmaya da devam etmektedir. 600 den fazla resmi serti..
İstanbul / Şişli / Esentepe
0
70

Ekip Bilgisayar ve..

Ekip Bilgisayar ve Elektronik Güvenlik Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. firması 2001 tarihinde çalışmalarını başlatmıştır. Şirket adını değiştirmiş ve 2004 tarihinden itibaren bu yana Bilgisayar Sisteml..
İstanbul / Silivri / Alibey
0
70

TAV Özel Güvenlik ..

TAV Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. firması 1998 tarihinde çalışmalarını başlatmıştır. Atatürk Havalimanı Yeni Dış Hatlar Terminali ve Katlı Otopark inşaatının başlamasının ardından orada Özel Güvenlik ..
İstanbul / Bahçelievler / Hürriyet
0
44

Ataşehir Er Temizl..

Ataşehir Er Temizlik firması 2005 tarihinden bu yana kalite politikası ve mesleki tecrübesi ile müşterilerinin huzurundadır. Firma temizlik sektöründe bina, site, merdiven, ev, ofis, hastane, muayeneh..
İstanbul / Ataşehir / Barbaros
0
44

ABS Risk Özel Güve..

ABS firması yerli sermaye ile kurulmuş bir şirkettir. Bünyesinde 3 farklı şirket barındırmaktadır. Bu şirketlerin 1300 den fazla çalışanı vardır. Ülkemizin önde gelen güvenlik firmaları arasında ilk s..
İstanbul / Tuzla / Evliya Çelebi
0
44

Atem Güvenlik

Atem Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti. firması 2006 tarihinde kurulmuş bir firmadır. Yalnızca güvenlik hizmetleri konusunda değil, elektronik güvenlik sistemleri (cctv) ayrıca temizlik hizmetleri de sunma..
İstanbul / Kartal / Soğanlık Yeni
0
44

Atlas Güvenlik

Atlas Güvenlik 1993 tarihinde güvenlik sektörüne adım atarak çalışmalarını başlatmış bir firmadır. Kurulduğu ilk günlerde yalnızca güvenlik personeli istihdamı, danışmanlık ve risk analizi konularında..
İstanbul / Maltepe / Altıntepe
0
44

Berkay GTS Özel Gü..

Berkay GTS firması hizmet sektörüne adım attığı günden bu yana sektörünün en iyi hizmetlerini sunarak liderliğini korumaktadır. Firma grubu birçok sektörün bir araya gelmesi ile oluşturulmuştur. Temiz..
İstanbul / Şişli / Merkez
0