En İyi 10 Gemi Yedek Parça Satış Servisi

Gemi Yedek Parça Satışı konusunda en iyi hizmeti alabileceğiniz size en yakındaki 10 servisi sayfamızda sıraladık.
1984 tarihinde Kaptan Ahmet Ali Ağaoğlu tarafından kurulan bir şirkettir. Gemi tedarikçisi, tarak yüklenicisi, gemi yöneticisi ve gemi üreticisi gibi sektörlerde yer almıştır. Atlantik Denizcilik firm..
ACD Denizcilik
0 Yorum
ACD Denizcilik firması Marmara Bölgesinde; liman giriş-çıkış, İstanbul-Çanakkale boğaz acenteliği, personel değişimi, gemi ihtiyaçlarının karşılanması, yap ve yakıt ikmali, katı ve sıvı atıkların gemi..
Adler Denizcilik ve Gemi Hizmetleri Tic. Ltd. Şti denizcilik sektöründe gemilerin her tür ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır. Firma sektöründe; Gemi acenteliği, gemi kiralama ve işletmeciliğ..
Atlas Yatçılık Tescil ve Müşavirlik Hizmetleri sunan firma; 1997 tarihinde kurulmuştur. Firma; Türk ve Yabancı bayraklı teknelerin ithalatı, ihracatı, liman tescili, gümrük işlemleri, yat yedek parça ..
Bosmar Denizcilik Ajansı 1987 tarihinde kurulmuştur. Gemi acenteliği-acentalığı hizmeti sunan firma; mürettabat değişimi, bunker, yağlama yağı tedariği, yedek parça ve teknik parça tedariği, gemi depo..
Force Twins Shipping firması 1997 tarihinde kurulmuştur. Kurucusu Aykut Ketencioğlu dur. Kurulduğu günden bu yana denizcilik sektöründe hizmet sunan firma, her zaman müşterilerini memnun edecek hizmet..
Antares Ltd
0 Yorum
ANTARES 1994 tarihinde kurulmuş bir şirkettir. İsmini gökyüzünde görülebilir en parlak yıldızlardan bir tanesi olan akrep takım yıldızında yer alan ANTARES’ten alır. Firmanın faaliyetleri; ısıtma, hav..
Espiga Yatçılık firması uzun zamandır sektöründe en iyi hizmeti vermeye odaklanmıştır. Tekne bakımı, tekne arıza onarımı, yat kiralama, işletme, acentelik, malzeme tedariği ve gerekli..
İkbal Denizcilik firması 2006 tarihinde Murat Kant tarafından Tuzla tersaneler bölgesinde kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana denizcilik alanında gemi donatım, servis hizmeti, yedek par&cc..
Kromcu Adam
0 Yorum
İlyasoğulları A.Ş. olarak hizmetlerini gerçekleştiren firma metal kaplama konusunda kaliteli işçiliği ve bilgi birikimi ile tüm müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir. Her re..