En İyi 10 Gemi Tersane İşleri Firması

Gemi Tersane İşleri konusunda profesyonel olarak en iyi hizmeti alabileceğiniz, size en yakındaki 10 firması sayfamızda sıraladık.
Diler Holding
0 Yorum
Diler Holding firması kurulduğu günden bu yana demir çelik, enerji, liman işletmeleri, banka, turizm ve denizcilik gibi daha birçok alanda hizmet sunmaktadır. Denizcilik alanında gemi kiralama ve işle..
Alize Gemi Kiralama ve Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti firması 2005 tarihinde kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana sektöründe en iyi hizmetleri sunmaktadır. Firmanın her zaman için amacı mükemmeliyettir...
Arkas; 1902 tarihinde temeli atılan bir Holding tir. Limancılık, acentelik, armatörlük, ve deniz, kara, demir, havayolu taşımacılığını gibi hizmetleri sunar. Ayrıca lojistik hizmetinin yanı ..
ARUNA Denizcilik Ltd. Şti. 2010 tarihinde gemi taşımacılığı yapmakta olan gemilerin yönetimine katılma düşüncesi ile kurşunlu gemi sahibi ve yönetim firması olarak kurulmuş bir şirkettir. Üç Hyundai S..
Delta Denizcilik ve Tic. A.Ş. 1973 tarihinin sonlarına doğru İstanbul da kurulmuş bir şirkettir. Firma; tüm Türk limanlarında gemi acenteliği, dünya çapında konteyner taşımacılığı, kargo harekatı, çel..
1984 tarihinde Kaptan Ahmet Ali Ağaoğlu tarafından kurulan bir şirkettir. Gemi tedarikçisi, tarak yüklenicisi, gemi yöneticisi ve gemi üreticisi gibi sektörlerde yer almıştır. Atlantik Denizcilik firm..
Beks Gemi İşletmeciliği ve Ticaret A.Ş. nin kuruluş amacı okyanus aşan gemilerin yönetimini taahhüt etmektir. Kuruluş tarihi 2011 Mayıs ayıdır. Şirketin amacı ve hedefi kuru yük piyasalarında modern f..
Densan Shipping
0 Yorum
Densan firması 1968 tarihinde kurulmuştur. Sektöründe müşteri kargolarına özen gösteren bir firmadır. Bir gemi yönetim firması denilebilir. Kargo sahiplerine ve kıymetli yüklerin refahına önem veren f..
Er Denizcilik
0 Yorum
Er Denizcilik firması 1990 tarihinde ERGENÇ ailesinin ER Grup şirketinin nakliye kolu olarak kurulmuştur. Gemi üretimi yapan bir firmadır. Ayrıca gemi kargo ve nakliye işlemlerini de yapmaktadır. Gemi..
Denizcilik sektöründe uzun süre tecrübesi ve uzmanlığı olan Yılmaz Ulusoy önderliğinden yeniden yapılandırılmış bir şirkettir. Ek olarak Finner Ship Management LTD ile de sektöre yeniden canlılık verm..