En İyi 10 Gemi Pompası Firması

Bölgenize en yakın mesafedeki en iyi 10 Gemi Pompası Firması sayfamızda sizler için sıralanmıştır.
Cunda Denizcilik firması 2008 tarihinde M. Engin Özturan tarafından kurulmuş bir şirkettir. Gemi işletme, brokerlik ve acentelik hizmetleri sunmak amacıyla kurulan firma yıllardır bu alanda kullanıcıl..
Firma hizmetlerini 1999 tarihinde Pacific Denizcilik Ajansı olarak başlatmıştır. Gemi yönetimi, gemi kiralama ve aracılık, gönderi ajansları, gemi onarımları, proje ve lojistik gibi hizmetleri sağlama..
Cennet Denizcilik Hizmetleri Ltd. Şti. firması; 1998 tarihinden bu yana hizmet vermekte olup 2007 tarihinde faaliyete geçmiştir. Kısaca hizmetleri; gemi acenteliği, gemi alım-satımı, gemi tamir ve bak..
İstanbul 34 Vapur Hizmetleri ve Denizcilik İşletmeciliği Ltd. Şti. 1993 tarihinde kurulmuştur. Armatör-ana acente, kumanya, gemi arıza onarımı ve bakımı, acente botu servisleri, transit ve liman acent..
Artımet Uluslararası Gözetim/Survey Şirketi 1998 tarihinde kurulmuştur. Sunduğu hizmetler; P&I kondisyon sörveyi, tekne ve makine arıza onarımı, denizcilik soruşturması, miktar kontrolü, kiraya giriş ..
Denizmar Denizcilik ve Tic. Ltd. Şti. 2004 tarihinde Ahmet Deniz tarafından kurulmuş bir şirkettir. Firma gemi acenteliği hizmeti sunmaktadır. Ayrıca parça gümrükleme, bunker, taze su temini, geçici a..
Alpina Denizcilik Gemi Alım Satım ve Kiralama şirketi sektöründe tanker, kuru yük, roro, konteyner gibi her tür gemilerin 2.el alım satım işlemlerini yapmaktadır. Hurda gemi onarımı, gemi kiralama ve ..
Espiga Yatçılık firması uzun zamandır sektöründe en iyi hizmeti vermeye odaklanmıştır. Tekne bakımı, tekne arıza onarımı, yat kiralama, işletme, acentelik, malzeme tedariği ve gerekli..
Karina Marine Group firması 1989 tarihinde ülkemizin ilk resmi yat satış firmaları olarak kurulmuştur. Dünyanın önde gelen ve hemen herkes tarafından bilinen markaların temsilciliğini d..
İkbal Denizcilik firması 2006 tarihinde Murat Kant tarafından Tuzla tersaneler bölgesinde kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana denizcilik alanında gemi donatım, servis hizmeti, yedek par&cc..