En İyi 10 Gemi Kuler Firması

Gemi Kuler konusunda profesyonel hizmet alabileceğiniz, size en yakındaki 10 firmayı sayfamızda sıraladık.
Anofel Makine
0 Yorum
Anofel Makine Tic. Ltd. Şti. firması makine yedek parça imalatı sektöründe uzun yıllardır hizmet vermektedir. Müşterilerini hizmet ve çalışmaları ile memnun etmeye odaklan..
Emsa Makine
0 Yorum
Emsa Makine firması 1991 tarihinde kurulmuştur. Firma kurulduğu günden bu yana çelik konstrüksiyon, talaşlı imalat yönetimi, ağır sanayiye yönelik makineler ve bu makinelere..
Armada Çelik Donatım firması 20 yıldan daha uzun zamandır yüzer yapıların inşası, çelik konstrüksiyon alanında uzman olan ekibi ile İstanbul iline bağlı Tuzla ilçesindek..
Çalışanlar Denizcilik İnşaat ve Sanayi Ltd. Şti. firması kurulduğu günden bu yana gemi inşaası ve onarımı konusunda özgün projelere imza atmış ve en iyi hizmeti sunmaya odaklanar..
BRT Makine
0 Yorum
Brt Marine Çelik Konstrüksüyon Makina Sanayi Taahhüt firması hızla gelişmekte olan tersane sektörün ve çeşitli kuruluşlara müteahhit firma olarak istihdam s..
Barbaros Teknecilik San. Tic. Ltd. Şti. firmasının 1957 tarihinde Ayvansaray semtimde Mehmet Şişman tarafından kuruluşu yapılmıştır. 28 m2 lik bir atölyesinde 28 yıl kadar çalışmalarına de..