En İyi 10 Gemi Havalandırma Sistemi Kurulum Firması

Gemi Havalandırma Sistemi Kurulumu konusunda profesyonel hizmet alabileceğiniz, size en yakındaki en iyi 10 firmayı sayfamızda listeledik.
Cunda Denizcilik firması 2008 tarihinde M. Engin Özturan tarafından kurulmuş bir şirkettir. Gemi işletme, brokerlik ve acentelik hizmetleri sunmak amacıyla kurulan firma yıllardır bu alanda kullanıcıl..
2003 tarihinde kurulan firma önce Armada Denizcilik unvanına sahipti. Daha sonrasında kendini yenileyerek Atlantis Denizcilik olarak hizmetlerine devam etmiştir. Firma; gemi kurtarma ve geri dönüşüm, ..
Espiga Yatçılık firması uzun zamandır sektöründe en iyi hizmeti vermeye odaklanmıştır. Tekne bakımı, tekne arıza onarımı, yat kiralama, işletme, acentelik, malzeme tedariği ve gerekli..
Karina Marine Group firması 1989 tarihinde ülkemizin ilk resmi yat satış firmaları olarak kurulmuştur. Dünyanın önde gelen ve hemen herkes tarafından bilinen markaların temsilciliğini d..
Armada Çelik Donatım firması 20 yıldan daha uzun zamandır yüzer yapıların inşası, çelik konstrüksiyon alanında uzman olan ekibi ile İstanbul iline bağlı Tuzla ilçesindek..
Çalışanlar Denizcilik İnşaat ve Sanayi Ltd. Şti. firması kurulduğu günden bu yana gemi inşaası ve onarımı konusunda özgün projelere imza atmış ve en iyi hizmeti sunmaya odaklanar..
Assist Denizcilik firması deniz ve kıyı tabanlı endüstrilere hem onarım hem de bakım hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca gemiler ve tersaneler için aldığı siparişe göre donanım imal ederek..
Gena Yacht
0 Yorum
Gena Turizm Yatçılık Organizasyon İnş. Ve Tic. Ltd. Şti. firması 1995 tarihinde kurulmuştur. Kurulumu 1996 tarihine dayanan ve kardeş şirketi olan Franken Meer Yatçılık firması ile 2018 ..
Barbaros Teknecilik San. Tic. Ltd. Şti. firmasının 1957 tarihinde Ayvansaray semtimde Mehmet Şişman tarafından kuruluşu yapılmıştır. 28 m2 lik bir atölyesinde 28 yıl kadar çalışmalarına de..