En İyi 10 Gemi Dümen Sistemi Firması

Gemi Dümen Sistemi konusunda profesyonel hizmet alabileceğiniz, size en yakındaki en iyi 10 firmayı sayfamızda listeledik.
Cunda Denizcilik firması 2008 tarihinde M. Engin Özturan tarafından kurulmuş bir şirkettir. Gemi işletme, brokerlik ve acentelik hizmetleri sunmak amacıyla kurulan firma yıllardır bu alanda kullanıcıl..
1984 tarihinde Kaptan Ahmet Ali Ağaoğlu tarafından kurulan bir şirkettir. Gemi tedarikçisi, tarak yüklenicisi, gemi yöneticisi ve gemi üreticisi gibi sektörlerde yer almıştır. Atlantik Denizcilik firm..
Densan Shipping
0 Yorum
Densan firması 1968 tarihinde kurulmuştur. Sektöründe müşteri kargolarına özen gösteren bir firmadır. Bir gemi yönetim firması denilebilir. Kargo sahiplerine ve kıymetli yüklerin refahına önem veren f..
İnce Denizcilik Grubu 1967 tarihinde Ahmet Bedri İnce tarafından kuruluşu gerçekleştirilmiş bir şirkettir. Firma gemi üretimi ile birlikte; gemi kiralama, arıza onarım sonrası gereken ihtiyaçların kar..
Firma hizmetlerini 1999 tarihinde Pacific Denizcilik Ajansı olarak başlatmıştır. Gemi yönetimi, gemi kiralama ve aracılık, gönderi ajansları, gemi onarımları, proje ve lojistik gibi hizmetleri sağlama..
Dragon Denizcilik firması; DSS olarak da adlandırılan firma; gaz ve kimyasal taşıyıcılık, kuru dökme yük taşıyıcılığı, dökme demir ve ağır kaldırma, gemi işlenmesi gibi faaliyetler göstermektedir. Fir..
İstanbul 34 Vapur Hizmetleri ve Denizcilik İşletmeciliği Ltd. Şti. 1993 tarihinde kurulmuştur. Armatör-ana acente, kumanya, gemi arıza onarımı ve bakımı, acente botu servisleri, transit ve liman acent..
İstanbul 34 Vapur Hizmetleri ve Denizcilik İşletmeciliği Ltd. Şti. 1993 yılında kurulmuştur. Armatör-ana acente, kumanya, gemi arıza onarımı ve bakımı, transit ve liman acenteliği, acente botu servisl..
Irmak Denizcilik firması 2013 tarihinden bu yana faaliyettedir. Kısa sürede Denizcilik sektöründe kaliteli işler çıkarmıştır. Firma gemi tesisatı, gemi arıza onarımı, gemi taşımacılığı gibi faaliyetle..
Artımet Uluslararası Gözetim/Survey Şirketi 1998 tarihinde kurulmuştur. Sunduğu hizmetler; P&I kondisyon sörveyi, tekne ve makine arıza onarımı, denizcilik soruşturması, miktar kontrolü, kiraya giriş ..