En İyi 10 Gemi Donatım İşleri Firması

Gemi Donatım İşleri konusunda en iyi hizmeti alabileceğiniz, size en yakın mesafedeki 10 firmayı sayfamızda sıraladık.
Cunda Denizcilik firması 2008 tarihinde M. Engin Özturan tarafından kurulmuş bir şirkettir. Gemi işletme, brokerlik ve acentelik hizmetleri sunmak amacıyla kurulan firma yıllardır bu alanda kullanıcıl..
Semi Marin
0 Yorum
Döşeme sektöründe 25 senelik deneyime sahip olan Semi Marin firması yat ve deniz turizminde hem dünyada hem de Avrupa da hızla yükselmiş ve kendini de geliştirmeye devam etmiş..
Erbay Mühendislik firması 2000 tarihinde kurulmuştur. Kurulduğu günden beri de endüstriyel havalandırma, ısıtma, soğutma, teknik ısı ve ses izolasyonu ağırlıklı olmak üzere gemi sa..
İkbal Denizcilik firması 2006 tarihinde Murat Kant tarafından Tuzla tersaneler bölgesinde kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana denizcilik alanında gemi donatım, servis hizmeti, yedek par&cc..
Armada Çelik Donatım firması 20 yıldan daha uzun zamandır yüzer yapıların inşası, çelik konstrüksiyon alanında uzman olan ekibi ile İstanbul iline bağlı Tuzla ilçesindek..
Çalışanlar Denizcilik İnşaat ve Sanayi Ltd. Şti. firması kurulduğu günden bu yana gemi inşaası ve onarımı konusunda özgün projelere imza atmış ve en iyi hizmeti sunmaya odaklanar..
Yılmaz Marangoz Atölyesi firması 1970 tarihinde Saffet Yılmaz tarafından İstanbul Haliç kıyısında Ayvansaray semtinde kurulmuştur. Firma 1982 tarihine kadar çalışmalarını Ayvansaray..
Aysu Gemi Donatım ve Tekstil firması sektörüne 2002 tarihinde ilk adımı atmıştır. 2002 tarihinden beri gemi inşa sektöründe; pvc uygulaması, izolasyon malzemeleri satışı, ithal zem..
Assist Denizcilik firması deniz ve kıyı tabanlı endüstrilere hem onarım hem de bakım hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca gemiler ve tersaneler için aldığı siparişe göre donanım imal ederek..
BRT Makine
0 Yorum
Brt Marine Çelik Konstrüksüyon Makina Sanayi Taahhüt firması hızla gelişmekte olan tersane sektörün ve çeşitli kuruluşlara müteahhit firma olarak istihdam s..