En İyi 10 Gemi Alım Satım Firması

Türkiye Geneli En İyi 10 Gemi Alım Satım Firması

Size en yakın bölgede en iyi 10 gemi alım satım hizmetlerini sunan firmaları aşağıda sıraladık.
Filtrele
45

Atlantik Denizcili..

1984 tarihinde Kaptan Ahmet Ali Ağaoğlu tarafından kurulan bir şirkettir. Gemi tedarikçisi, tarak yüklenicisi, gemi yöneticisi ve gemi üreticisi gibi sektörlerde yer almıştır. Atlantik Denizcilik firm..
İstanbul / Beşiktaş / Dikilitaş
0
44

İnce Denizcilik

İnce Denizcilik Grubu 1967 tarihinde Ahmet Bedri İnce tarafından kuruluşu gerçekleştirilmiş bir şirkettir. Firma gemi üretimi ile birlikte; gemi kiralama, arıza onarım sonrası gereken ihtiyaçların kar..
İstanbul / Üsküdar / Altunizade
0
44

ACD Denizcilik

ACD Denizcilik firması Marmara Bölgesinde; liman giriş-çıkış, İstanbul-Çanakkale boğaz acenteliği, personel değişimi, gemi ihtiyaçlarının karşılanması, yap ve yakıt ikmali, katı ve sıvı atıkların gemi..
İstanbul / Fatih / Balat Karabaş
0
44

Adler Denizcilik

Adler Denizcilik ve Gemi Hizmetleri Tic. Ltd. Şti denizcilik sektöründe gemilerin her tür ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır. Firma sektöründe; Gemi acenteliği, gemi kiralama ve işletmeciliğ..
İstanbul / Kadıköy / Koşuyolu
0
44

Cennet Denizcilik

Cennet Denizcilik Hizmetleri Ltd. Şti. firması; 1998 tarihinden bu yana hizmet vermekte olup 2007 tarihinde faaliyete geçmiştir. Kısaca hizmetleri; gemi acenteliği, gemi alım-satımı, gemi tamir ve bak..
İstanbul / Avcılar / Merkez
0
44

Eksen Gemi Kiralam..

Eksen Gemi Kiralama ve Taşımacılık Tic. Ltd. Şti. 2005 tarihinde İstanbul da kurulmuş bir firmadır. Gemi taşımacılığı ve gemi kiralama faaliyetleri göstermektedir. Bu hizmetlerinin yanı sıra; brokerli..
İstanbul / Pendik / Güzelyalı
0
43

Esko Marine Tradin..

ESKO Marine Trading Ltd. Şti. firması kurulduğu günden beri denizcilik alanında özellikle de kargo taşımacılık alanında müşterilerine beklediği en iyi hizmeti sunmaktadır. Uzman ekibi ile her zaman en..
İstanbul / Ataşehir / Barbaros
0
41

Amiral Gemi ve Den..

Amiral Gemi ve Deniz Acentalığı firması 30 Ocak 2003 yılında müşteri talebi sebebi ile Türkiye-Rusya, Orta Asya ve Ukrayna ya deniz ve Intermodal taşımacılığı yapmak adına kurulmuştur. Firmanın faaliy..
İstanbul / Kadıköy / Hasanpaşa
0
41

Artı Gemi Kiralama..

Artı Kiralama A.Ş. 1995 tarihinde gemi ve kargo komisyonculuğu, 20 yıldan daha uzun süredir nakliye sektöründe olan Uluç Erenler in öncülüğü ile kurulmuş bir şirkettir. Firma; liman acentelği, gemi iş..
İstanbul / Ataşehir / Atatürk
0
41

Capella Marin Deni..

Capella Marin Denizcilik ve Gemi Acenteliği firması 2013 tarihinde kurulmuştur. Başlıca faaliyetleri; gemi arıza onarımı, gemi kiralama, brokerlik ve işletme, su ve yakıt ikmali, yağ ikmali gibi hizme..
İstanbul / Tuzla / Aydıntepe
0