En İyi 10 Gemi Alım Satım Firması

Size en yakın bölgede en iyi 10 gemi alım satım hizmetlerini sunan firmaları aşağıda sıraladık.
İnce Denizcilik Grubu 1967 tarihinde Ahmet Bedri İnce tarafından kuruluşu gerçekleştirilmiş bir şirkettir. Firma gemi üretimi ile birlikte; gemi kiralama, arıza onarım sonrası gereken ihtiyaçların kar..
Amiral Gemi ve Deniz Acentalığı firması 30 Ocak 2003 yılında müşteri talebi sebebi ile Türkiye-Rusya, Orta Asya ve Ukrayna ya deniz ve Intermodal taşımacılığı yapmak adına kurulmuştur. Firmanın faaliy..
Yılmar Lojistik Gemi Acenteciliği Denizcilik ve Ticaret A.Ş. 2000 tarihinde faaliyete geçmiş bir şirkettir. Firma deniz yolu nakliyesinin yanı sıra acentalık hizmetlerinde de başarıyı yakalamış ve mü..
1984 tarihinde Kaptan Ahmet Ali Ağaoğlu tarafından kurulan bir şirkettir. Gemi tedarikçisi, tarak yüklenicisi, gemi yöneticisi ve gemi üreticisi gibi sektörlerde yer almıştır. Atlantik Denizcilik firm..
ACD Denizcilik
0 Yorum
ACD Denizcilik firması Marmara Bölgesinde; liman giriş-çıkış, İstanbul-Çanakkale boğaz acenteliği, personel değişimi, gemi ihtiyaçlarının karşılanması, yap ve yakıt ikmali, katı ve sıvı atıkların gemi..
Adler Denizcilik ve Gemi Hizmetleri Tic. Ltd. Şti denizcilik sektöründe gemilerin her tür ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır. Firma sektöründe; Gemi acenteliği, gemi kiralama ve işletmeciliğ..
Cennet Denizcilik Hizmetleri Ltd. Şti. firması; 1998 tarihinden bu yana hizmet vermekte olup 2007 tarihinde faaliyete geçmiştir. Kısaca hizmetleri; gemi acenteliği, gemi alım-satımı, gemi tamir ve bak..
Eksen Gemi Kiralama ve Taşımacılık Tic. Ltd. Şti. 2005 tarihinde İstanbul da kurulmuş bir firmadır. Gemi taşımacılığı ve gemi kiralama faaliyetleri göstermektedir. Bu hizmetlerinin yanı sıra; brokerli..
ESKO Marine Trading Ltd. Şti. firması kurulduğu günden beri denizcilik alanında özellikle de kargo taşımacılık alanında müşterilerine beklediği en iyi hizmeti sunmaktadır. Uzman ekibi ile her zaman en..
Artı Kiralama A.Ş. 1995 tarihinde gemi ve kargo komisyonculuğu, 20 yıldan daha uzun süredir nakliye sektöründe olan Uluç Erenler in öncülüğü ile kurulmuş bir şirkettir. Firma; liman acentelği, gemi iş..