En İyi 10 Gemi Ahşap İşleri Firması

Gemi Ahşap İşleri alanında profesyonel olarak en iyi hizmeti alabileceğiniz, size en yakındaki 10 firmayı sayfamızda listeledik.
Cunda Denizcilik firması 2008 tarihinde M. Engin Özturan tarafından kurulmuş bir şirkettir. Gemi işletme, brokerlik ve acentelik hizmetleri sunmak amacıyla kurulan firma yıllardır bu alanda kullanıcıl..
Armada Çelik Donatım firması 20 yıldan daha uzun zamandır yüzer yapıların inşası, çelik konstrüksiyon alanında uzman olan ekibi ile İstanbul iline bağlı Tuzla ilçesindek..
Çalışanlar Denizcilik İnşaat ve Sanayi Ltd. Şti. firması kurulduğu günden bu yana gemi inşaası ve onarımı konusunda özgün projelere imza atmış ve en iyi hizmeti sunmaya odaklanar..
Yılmaz Marangoz Atölyesi firması 1970 tarihinde Saffet Yılmaz tarafından İstanbul Haliç kıyısında Ayvansaray semtinde kurulmuştur. Firma 1982 tarihine kadar çalışmalarını Ayvansaray..
Barbaros Teknecilik San. Tic. Ltd. Şti. firmasının 1957 tarihinde Ayvansaray semtimde Mehmet Şişman tarafından kuruluşu yapılmıştır. 28 m2 lik bir atölyesinde 28 yıl kadar çalışmalarına de..