En İyi 10 Gemi Acenteliği Firması

Türkiye Geneli En İyi 10 Gemi Acenteliği Firması

Bölgenize en yakın yerde gemi acenteliği yapan en iyi 10 firması aşağıda sizler için sıraladık.
Filtrele
59

Arkas Denizcilik

Arkas; 1902 tarihinde temeli atılan bir Holding tir. Limancılık, acentelik, armatörlük, ve deniz, kara, demir, havayolu taşımacılığını gibi hizmetleri sunar. Ayrıca lojistik hizmetinin yanı sıra gemil..
İstanbul/Şişli/Esentepe
0
47

Delta Denizcilik

Delta Denizcilik ve Tic. A.Ş. 1973 tarihinin sonlarına doğru İstanbul da kurulmuş bir şirkettir. Firma; tüm Türk limanlarında gemi acenteliği, dünya çapında konteyner taşımacılığı, kargo harekatı, çel..
İstanbul/Beykoz/Kavacık
0
45

Akmar Denizcilik

Akmar Denizcilik Sn. Necdet Aksoy tarafından kurulmuş bir firmadır. Firma; Gemi Kiralama, Sigorta, SP Brokerliği, Stevedoring başta olmak üzere birçok alanda 30 yıldan daha uzun süredir hizmet sunmakt..
İstanbul/Ataşehir/Küçükbakkalköy
0
45

Aruna Denizcilik

ARUNA Denizcilik Ltd. Şti. 2010 tarihinde gemi taşımacılığı yapmakta olan gemilerin yönetimine katılma düşüncesi ile kurşunlu gemi sahibi ve yönetim firması olarak kurulmuş bir şirkettir. Üç Hyundai S..
İstanbul/Esenler/Oruç Reis
0
45

Atlantik Denizcili..

1984 tarihinde Kaptan Ahmet Ali Ağaoğlu tarafından kurulan bir şirkettir. Gemi tedarikçisi, tarak yüklenicisi, gemi yöneticisi ve gemi üreticisi gibi sektörlerde yer almıştır. Atlantik Denizcilik firm..
İstanbul/Beşiktaş/Dikilitaş
0
44

Beks Gemi İşletmec..

Beks Gemi İşletmeciliği ve Ticaret A.Ş. nin kuruluş amacı okyanus aşan gemilerin yönetimini taahhüt etmektir. Kuruluş tarihi 2011 Mayıs ayıdır. Şirketin amacı ve hedefi kuru yük piyasalarında modern f..
İstanbul/Bayrampaşa/Muratpaşa
0
44

Marinsa Denizcilik

Marinsa Denizcilik kuruluş tarihinden bu yana dökme yük gemileri için; kiralama, teknik, ticari, sigortalar, ikmal, personel, ISM, gibi konularda komple işletmecilik hizmeti sunmaktadır. Tankerler içi..
İstanbul/Üsküdar/Küçüksu
0
44

Densan Shipping

Densan firması 1968 tarihinde kurulmuştur. Sektöründe müşteri kargolarına özen gösteren bir firmadır. Bir gemi yönetim firması denilebilir. Kargo sahiplerine ve kıymetli yüklerin refahına önem veren f..
İstanbul/Beyoğlu/Kılıçali Paşa
0
44

Er Denizcilik

Er Denizcilik firması 1990 tarihinde ERGENÇ ailesinin ER Grup şirketinin nakliye kolu olarak kurulmuştur. Gemi üretimi yapan bir firmadır. Ayrıca gemi kargo ve nakliye işlemlerini de yapmaktadır. Gemi..
İstanbul/Ataşehir/Barbaros
0
44

Finner Ship Manage..

Denizcilik sektöründe uzun süre tecrübesi ve uzmanlığı olan Yılmaz Ulusoy önderliğinden yeniden yapılandırılmış bir şirkettir. Ek olarak Finner Ship Management LTD ile de sektöre yeniden canlılık verm..
İstanbul/Beşiktaş/Levent
0