En İyi 10 Gelinlik Temizliği Firması

Türkiye Geneli En İyi 10 Gelinlik Temizliği Firması

Size en yakın bölgede kuru temizleme sektöründe en iyi gelinlik temizliği hizmetini veren firmaları sıraladık.
Dry House
0 Yorum
Dry House firması kurulduğu günden bu yana kuru temizleme aynı zamanda koltuk-halı yıkama ve terzi işlemlerini uzman ekibi ile gerçekleştirmektedir. Profesyonel ve son teknoloji makineleri ile hizmet ..
Dry Kadınca Kuru T..
0 Yorum
Bi Partner
Dry Kadınca Kuru Temizleme ve Terzi adı altında hizmet sunan firma, sektöründe oldukça başarılıdır ve çalışmalarını da her zaman kesintisiz olarak gerçekleştirmektedir. Kurut temizleme alanında hizmet..
Dry Nar Kuru Temizleme firması İstanbul Şişli ilçesinde yer alan dükkanında kuru temizleme, ütüleme, terzi, giysi tadilat konusunda müşterilerinin beklediği hizmeti sunmaktadır. Yıllardır tüketici bek..
Dry Papatya Kuru Temizleme firması uzun zamandır sektöründe müşterilerine istediği hizmeti istediği fiyat ve kalitede sunmaktadır. Sadece kuru temizleme alanında değil aynı zamanda ütüleme, halı yıkam..
Dry Papyon
0 Yorum
Dry Papyon firması Beste Group bünyesinde bulunan bir kuruluştur. 2000 li tarihinin başlarında Ataşehir ilçesinde küçük bir kuru temizleme atölyesinde çalışmalar başlamıştır. Kurucusu İbrahim Usta dır..
Dry Yıka Getir
0 Yorum
Dry Yıka Getir firması hizmet sektörüne adım attığı günden beri en başarılı çalışmaları çıkarmış bir firmadır. Her şeyden önce müşteri memnuniyetine önem veren firma işini uzmanına bırakarak verim eld..
Özlem Halı Yıkama firması kurulduğu ilk günden beri müşterilerinin sektöründeki beklentilerinin bilincinde olarak hizmetlerini gerçekleştirir. Firma hijyen ve temizlik hizmetini tüm müşterilerine sunm..
Sancak Halı Yıkama firması 2008 tarihinde kurularak müşterilerini memnun etmeye odaklanmıştır. 5 sene boyunca Ümraniye ilçesine bağlı Yavuztürk de hizmet sunan firma 2.şubesini Çekmeköy Taşdelen bölge..
Turkuaz Halı Yıkama firması müşterilerine sektöründeki en iyi hizmetleri sunabilmek adına yıllar öncesinde kurulmuş bir firmadır. Halı yıkama uygulamasındaki amaç halıya nüfuz eden yozları, kirleri, b..
Uçan Halı Yıkama & Kuru Temizleme firması kurulduğu günden beri çalışmalarını özenmekte ve müşterilerini de önemsediği için en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır. Firma geçmişten bugüne arkasında mağdu..