En İyi 10 Enstrüman Tamiri Firması

Bölgenize en yakın yerde her tür enstrüman tamirini yapan en iyi 10 firmayı aşağıda sunduk.
Umut Müzik Merkezi 2013 tarihinde Esenyurt ilçesinde müzik eğitimi vermektedir. Ayrıca müzik aletleri satışı yapmaktadır. Enstrümanlar konusunda gitar, saz, piyano, keman, elektro gitar gibi akla gele..
Luthier Eren Sülün; el yapımı yaylı çalgılar tamiri, yaylı çalgı tamiri, keman satışı yapmaktadır. Keman gibi birçok yaylı çalgıların onarım hizmetleri ile satış hizmetlerini sunan firmada talebe göre..
Luthier İbrahim Ada Deniz Müzik Ud Atölyesi nde; ud imalatı, müzik aleti satışı, müzik aleti aksesuar satışı, enstrüman tamiri, enstrüman bakımı, tel değişimi, müzik aleti dersleri hizmetleri sunulmak..
Asya Müzik
0 Yorum
Asya Müzik firması her tür enstrüman tamiri, enstrüman satışı yapmaktadır. Saz (bağlama), gitar, ud, keman, piyano, davul çeşitleri, klarnet, trombon gibi birçok müzik enstrümanlarının onarım hizmetle..
Bardakçı Piyano Galerisi 1974 tarihinde İstanbul Balatta Ali ve Ahmet Bardakçı kardeşler tarafından kurulmuştur. Firma piyano tamiri, piyano akordu, 2.el piyano alımı hizmetlerini sunmaktadır. Piyano ..
Gramofon Baba
0 Yorum
Gramofon Baba firması gramofon tamiri işlemlerini yapmaktadır. İşini severek yapan Mehmet Öztürk Eminönü Kapalı Çarşıda bulunan küçücük ofisinde eski saat ve gramofon tamiratı yapmaktadır. 1940 tarihi..
Kopuz Sazevi
0 Yorum
Kopuz Sazevi firması saz tamiri, saz bakımı ve saz imalatı yapmaktadır. Yıllardır en önemli enstrümanlardan biri olan sazlar ile alakalı hizmetler sunmakta olan firma, teknik olarak her tür saz sorunu..
İsmet Ayan Müzik Aletleri Hastanesi firması keman tamiri, gitar tamiri, elektro bas gitar tamiri, ud tamiri, kanun tamiri, bağlama tamiri, enstrüman bakımı gibi hizmetleri gerçekleştirmektedir. Ayrıca..
Sol-La Müzik
0 Yorum
Sol-La Müzik Merkezi firması kurulduğu günden bu yana müziğe gönül vermiş herkesi eğiterek yardımcı olmaktadır. Firma enstrüman eğitimi vermektedir. Gitar eğitimi, saz eğitimi, piyano eğitimi, keman e..
Zuhal Müzik Showroom firması kurulduğu günden beri müzik aletleri konusunda hizmet sunar. Özellikle de nefesli çalgılar konusunda hizmet sunmakta olan firma müziğe gönül veren herkesin yanındadır. Her..