En İyi 10 Elektrik Tesisatçısı

Size en yakın mesafede elektrik tesisatı konusunda uzman olan 10 firmayı aşağıda listeledik.
Feyz Dizayn
4 Yorum
Bi Partner
Feyz Dizayn firması kurulduğu günden bu yana iç dekorasyon konusunda müşterilerine beklediği hizmeti vermektedir. Ev ve ofislerinizin iç dizaynı için firmaya güvene..
Borsan Kablo ve Aydınlatma firması 1984 tarihinde kurulmuştur. 8 çalışanı ile ilk üretimini başlatan firma zamanla satış organizasyonu kurmuş, aydınlatma ürünlerinin üretimine başlamış, ilk ihracatını..
Tadilat Mimarı
0 Yorum
Tadilat Mimarı firması 2010 tarihinde kurulmuştur. Kurucusu Mimar Serkan Suphi Teker’dir. Firma kurulduğu ilk günlerde adını inşaat sektöründe duyurmayı başarmıştır. Çalışm..
Or-Tek Elektrik
0 Yorum
Or-Tek Elektrik firması 2013 tarihinde kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana; tesisat, arıza onarım, bakım ve satış hizmetlerini sunmaktadır. Firma sanayi sektöründeki gelişmelere paral..
Sönmez Elektrik firması çalışmalarını İstanbul Avrupa Yakası’ndaki ilçelerden biri olan Sultangazi’de başlatmıştır. Çalışmalar elektrik tamiri ve bakımı şeklide b..
Atlantik Elektrik firması 2004 tarihinde kurulmuştur. Merkezi Sancaktepe/Yenidoğan bölgesidir. Firma teknik bilgisi yüksek olan ekibi ile; bina otomasyonu, uydu sistemleri, dijitürk, d-..
firmamız reklam ve dekorasyon alanında uzun yıllardır istanbulda hizmet vermekteydi artık malatya da kaliteli işçilik ve tek noktada çözüm odaklı olarak hizmet vermekteyiz..