En İyi 10 Deniz Motoru Tamir Firması

Deniz Motoru Tamiri konusunda profesyonel olarak en iyi hizmeti alabileceğiniz size en yakındaki 10 firmayı sayfamızda sıraladık.
Cunda Denizcilik firması 2008 tarihinde M. Engin Özturan tarafından kurulmuş bir şirkettir. Gemi işletme, brokerlik ve acentelik hizmetleri sunmak amacıyla kurulan firma yıllardır bu alanda kullanıcıl..
Artımet Uluslararası Gözetim/Survey Şirketi 1998 tarihinde kurulmuştur. Sunduğu hizmetler; P&I kondisyon sörveyi, tekne ve makine arıza onarımı, denizcilik soruşturması, miktar kontrolü, kiraya giriş ..
Eksay Nakliye Acentesi firması; hizmetlerine 1983 tarihinde başlamıştır. Merkez ofisi İstanbul dur. Firma tüm Türk Liman ve Boğazlarında acentelik hizmeti vermektedir. Gemi yükleme ve boşaltma, teslim..
Espiga Yatçılık firması uzun zamandır sektöründe en iyi hizmeti vermeye odaklanmıştır. Tekne bakımı, tekne arıza onarımı, yat kiralama, işletme, acentelik, malzeme tedariği ve gerekli..
Assist Denizcilik firması deniz ve kıyı tabanlı endüstrilere hem onarım hem de bakım hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca gemiler ve tersaneler için aldığı siparişe göre donanım imal ederek..